Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
9:30 ABS (30 хвилин)

Step I

Upper Body

Aerobic

10:00
Aerobic

Tabbata

Макушева Олена

TRX functional

Макушева Олена

ABT

Tae-bo

Бабенко Юлія

ABT

Aerobic

11:00
TRX ballance

Дуплій Анна

ABS (30 хвилин)

Stretching (45 хвилин)

NIDRA YOGA

Aerobic

TRX ballance

Фукаляк Тетяна

Body sculpt

12:00
ABS (30 хвилин)

Strip plastika

Strip plastika

13:00
Resistance power

Бурдейна Маргарита

14:00
Бокс (6-14 років)

15:00
Full body streching (за попереднім записом)

Бурдейна Маргарита

16:00
17:00
Бокс (6-14 років)

Бокс (6-14 років)

18:00
Upper Body

Body sculpt

18:30 ABS (30 хвилин)

Basic step

Body sculpt

19:00
Basic step

TRX functional

Бабенко Юлія

NEW! Tabbata + FUNCTIONAL

Фабріка Христина

ABT

NEW! Tabbata + FUNCTIONAL

Фабріка Христина

20:00
NEW! Tabbata + FUNCTIONAL

Фабріка Христина

Upper Body

ABT

Tae-bo

Бабенко Юлія

Step I

21:00
ABS (30 хвилин)

Stretching (45 хвилин)

Stretching (45 хвилин)

Розклад групових занять Зал 2
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
Йога: дихання, суглобна гімнастика

9:00
Йога: сила та витягування

Тарасюк Олена

Pranayama yoga

9:30 АВS (30 хвилин)

Pranayama yoga

9:30 АВS (30 хвилин)

10:00
NIDRA YOGA

Strip plastika

Flow yoga

Главчева Марія

Strip plastika

CALLANETICS

11:00
Flow yoga

Главчева Марія

STRETCH RELAX

Булак Ирина

Fit boll (за попереднім записом)

Макушева Олена

Dinamic Stretching

Фукаляк Тетяна

NEW! BODY FLEX

Грін Ганна

12:00
Спортивні - бальні танці (6-12 років)

СпортЛенд Danza

Медитативна йогатерапія

13:00
Бальні танці

СпортЛенд Danza

Фен-Шуй для свідомості

Шевченко Володимир

14:00
15:00
16:00
17:00
Kids Dance (3-6 років)

СпортЛенд Danza

Спортивні - бальні танці (6-12 років)

СпортЛенд Danza

Kids Dance (3-6 років)

СпортЛенд Danza

Спортивні - бальні танці (6-12 років)

СпортЛенд Danza

Kids Dance (3-6 років)

СпортЛенд Danza

18:00
Pranayama yoga

NEW! BODY FLEX

Грін Ганна

Pranayama yoga

PILATES

Pranayama yoga

19:00
Flow yoga

Главчева Марія

PILATES

Flow yoga

Главчева Марія

NEW! BODY FLEX

Грін Ганна

Flow yoga

Главчева Марія

20:00
NIDRA YOGA

CALLANETICS

NIDRA YOGA

Бальні танці

СпортЛенд Danza

NIDRA YOGA

21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube