Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ДЕЯКІ ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ З 12.08.19
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABS (30 хв.) Початок 9:30

Step 1

ABS (30 хв.) Початок 9:30

Body sculpt

ABS (30 хв.) Початок 9:30

10:00
АВТ

Fit Cross

Чігрецька Наталя

АВТ

Увага! 15.08.19 ABS (30хв.)

Step 1

АВТ

18.08.19 Pilates

Макушева Альона

11:00
Stretching (45хв.)

Stretching (45хв.)

Stretching (45хв.)

FAT Burning

Stretching (45хв.)

Stretching (45хв.)

Body sculpt

12:00
Здорова спина

Мудрик Катерина

Гнучка сила

Мудрик Катерина

13:00
Чирлідинг (діти)

Angels

14:00
Чирлідинг (діти)

Angels

15:00
16:00
16:30 Чирлідинг (діти)

Angels

16:30 Чирлідинг (діти)

Angels

17:00
17:30 Чирлідинг (діти)

Angels

17:30 Чирлідинг (діти)

Angels

18:00
12/08/19 Basic Step

18:30 ABS (30 хвилин)

АВТ

18:30 ABS (30 хвилин)

Body sculpt

19:00
Body sculpt

Sexy Bums

Чігрецька Наталья

Basic step

Step 1

16/08/19 Pilates

Макушева Альона

20:00
Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

Basic step

Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

Fit Cross

Чігрецька Наталья

Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

21:00
Stretching (45хв.)

Stretching (45хв.)

Розклад групових занять Зал 2 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ДЕЯКІ ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ! З 12.08.19
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Hatha yoga

Pilates matwork (1рівень)

Hatha yoga

Callanetics

Hatha yoga

10:00
Power yoga

Главчева Марія

Callanetics

Power yoga

Главчева Марія

Pilates matwork (II-IIIрівень) УВАГА!! 3 12.08.19 по 23.08.19 безкоштовно

Холодцева Наталя

Power yoga

Главчева Марія

11:00
TRX

Чігрецька Наталя

Pilates matwork (II-IIIрівень) УВАГА!! 3 12.08.19 по 23.08.19 безкоштовно

Холодцева Наталя

TRX

Макушева Альона

Stretching (45хв.)

TRX

Макушева Альона

12:00
з 07.07.19 по 01.09.19 відміна Медитативна йогатерапія

13:00
з 07.07.19 по 01.09.19 відміна Фен-Шуй для познання

Шевченко Володимир

14:00
15:00
16:00
Початок о 16:20 Kids Dance (3-6 років) СпортЛенд Danza

Початок о 16:20 Kids Dance (3-6 років) СпортЛенд Danza

17:00
Сучасна Хореографія (6-12 років) СпортЛенд Danza

Сучасна Хореографія (6-12 років) СпортЛенд Danza

18:00
Callanetics

Pilates matwork (1рівень)

19:00
Pilates matwork (1рівень)

19:30 Fitness Yoga

Попова Лада

Callanetics

19:30 Fitness Yoga

Попова Лада

20:00
Pilates matwork (II-IIIрівень) УВАГА!! 3 12.08.19 по 23.08.19 безкоштовно

Холодцева Наталя

Pilates matwork (II-IIIрівень) УВАГА!! 3 12.08.19 по 23.08.19 безкоштовно

Холодцева Наталя

21:00
POWER STRETCH

Назаренко Екатерина

POWER STRETCH

Назаренко Екатерина

 

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube