Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
STEP 1

STRETCHING 45"

ABS- 30" (початок 9:30)

UPPER BODY

ABS 30" (початок 9:30)

BODY SCULPT (початок 9.15)

10:00
BALLY DANCE

BODY SCULPT

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

STEP 1

TABATA & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

BASIC STEP

11:00
CALLANETICS

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

BASIC STEP

STRONG LEGS

Басараб Ольга

BASIC STEP

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

SKY JUMPING (NEW)

Ришкова Міласа

12:00
PILATES PROPS (NEW)

Сєргєєва Анна

PILATES PROPS (NEW)

Cєргєєва Анна

BALLY DANCE

13:00
POWER PILATES

Ришкова Міласа

14:00
15:00
16:00
17:00
DANCE MIX сучасні танці (7-12 років) СпортЛенд Danza

18:00
ОРЕНДА СТУДІЇ

STEP 1

UPPER BODY

BASIC STEP

BODY SCULPT

19:00
FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

TOTAL BODY (NEW)

BASIC STEP

CIRCUIT TRAINING (NEW)

SKY JUMPING (NEW)

Ришкова Міласа

20:00
ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

STRONG LEGS (NEW)

Басараб Ольга

SKY JUMPING (NEW)

Ришкова Міласа

ABT

STEP 1

21:00
ABS 30"

STRETCHING 45"

STRETCHING 45"

ABS 30"

Розклад групових занять Зал 2 Fight Club
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

GRAPPLING (без GI)

(8:00--10:30)

9:00
10:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

GRAPPLING (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

11:00
BRAZILIAN JIU-JITSU / GRAPPLING

(11:00--13:00)

12:00
13:00
14:00
15:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

16:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

17:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

GRAPPLING (без GI)

(17:00--18:30)

18:00
19:00
GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

20:00
21:00
Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
PILATES ( початок 8:45)

STRETCHING 45" (початок 8:45)

9:00
10:00
TRX

Басараб Ольга

BALLY DANCE

11:00
SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

СУРЬЯ - НАМАСКАР

SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

12:00
POWER YOGA (NEW)

Трубіцина Ірен

СУРЬЯ -НАМАСКАР

TRX

Ришкова Міласа

13:00
YOGA MEDITATION

YOGA MEDITATION

SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

14:00
15:00
16:00
KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20

СпортЛенд Danza

KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20

СпортЛенд Danza

17:00
Сучасні бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

Сучасні бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

18:00
ABS (початок 18:30)

DANCE MIX сучасні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

ОРЕНДА СТУДІЇ

HATHA YOGA

BALLY DANCE

19:00
HATHA YOGA

BALLY DANCE

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

POWER YOGA (NEW)

SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

20:00
YOGA MEDITATION

STRETCHING 45"

TRX INTENSIV

Власюк Олексій

TRX (NEW)

Басараб Ольга

CAPFIT (NEW)--ВІДМІНА

Власюк Олексій

21:00
БАЛЬНІ ТАНЦІ (дорослі)

СпортЛенд Danza

БАЛЬНІ ТАНЦІ (дорослі)

СпортЛенд Danza

RELAX--ВІДМІНА

Власюк Олексій

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube