Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABS (30хв) початок 9.30

PILATES

CALLANETICS

PILATES

ГІМНАСТИКА ХАДУ (NEW) ( початок о 9.15)

Надірадзе Тимур

PILATES (початок 9.15)

10:00
CALLANETICS

ABT

TABATA & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

UPPER BODY

CIRCULAR TRAINING (NEW)

Сєргєєва Анна

ZUMBA FITNESS

TAE BO & FUNCTIONAL (NEW) Сєргєєва Анна

Сєргєєва Анна

11:00
POWER STEP (NEW)

Басараб Оля

ABS 30хв

PILATES

POWER INTERVAL (NEW)

Дубік Наталія

STRETCHING (45хв)

STRETCHING (45хв)

12:00
ABS (30хв)

ABS (30хв)

ABS (30хв)

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
ABS (30хв) початок 18.30

BASIC STEP

ABS (30хв) початок 18.30

AEROBICS

19:00
UPPER BODY

STRONG LEGS (NEW)

Басараб Ольга

ABT

STEP PROFESSIONAL (NEW)

Савченко Олена

BODY SCULPT

20:00
TAE BO & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

CALLANETICS

POWER INTERVAL (NEW)

Дубік Наталія

STRETCHING (45хв)

ABS 30"

21:00
ABS (30хв)

ABS (30хв)

STRECH RELAX (NEW) початок 20.30

Савченко Олена

Розклад групових занять Зал 2
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ГІМНАСТИКА ХАДУ (NEW)

Надірадзе Тімур

10:00
KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

CALLANETICS

11:00
ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

ABS (30хв)

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
CALLANETICS

19:00
ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

BELLY DANCE

20:00
KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

BELLY DANCE

ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

21:00
LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ГІМНАСТИКА ХАДУ ( NEW)

Надірадзе Тімур

STRETCHING (45хв)

STRETCHING (45хв)

10:00
LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

СУРЬЯ - НАМАСКАР

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

СУРЬЯ-НАМАСКАР

11:00
ПОЗИТИВНА ЙОГА (NEW)

Трубіцина Ірен

POWER YOGA (NEW)

Трубіцина Ірен

12:00
YOGA MEDITATION

YOGA MEDITATION

13:00
14:00
LATINA

15:00
LATINA

16:00
PORT DE BRAS (NEW)

Зінчук Ірина

17:00
18:00
HATHA YOGA

HATHA YOGA

LATINA

19:00
POWER YOGA (NEW)

Трубіцина Ірен

ГІМНАСТИКА ХАДУ

YOGALATES (NEW)

Трубіцина Ірен

LATINA

20:00
NIDRA YOGA

ГІМНАСТИКА ХАДУ (NEW)

Надірадзе Тимур

YOGA MEDITATION

STRIP PLASTICA (NEW)

Зінчук Ірина

KANGOO JUMPS

Карпенко Анна

21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte