Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
PILATES

STRETCHING

MORNING YOGA

MORNING YOGA (початок 9.15)

10:00
STRETCHING

PILATES

HATHA YOGA

BELLY DANCE

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

11:00

STRETCHING 45"

STATIC STRETCH (NEW)

Дуплій Анна

12:00

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

13:00
LATINA

14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
FACEBUILDING (NEW)

LATINA

PILATES

19:00
CALLANETICS

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

BELLY DANCE

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

FACEBUILDING

20:00
BODYFLEX (NEW)

Грін Анна

YOGA MEDITATION

STRETCHING 45"

EVENING YOGA (NEW)

Криленко Анна

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

21:00
HATHA YOGA

NIDRA YOGA

Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
UPPER BODY

ABS (30хв)( початок 9.30 )

ABT

ABS (30хв) початок 9.30

PILATES (початок 9.15)

ABT (початок 9.15)

10:00
ABT

BODY SCULPT

BASIC STEP

UPPER BODY

ABT

ABS (30хв)

BODY SCULPT

11:00
ABS (30хв)

BODY SCULPT

ABS (30хв)

STEP MIX (NEW)

Бударева Марина

TAE BO (NEW) (початок 10.30)

Сєргєєва Анна

ZUMBA (NEW)

Павлова Ірина

12:00
Kangoo Jumps (за записом)

Карпенко Анна

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
ABS (30хв) початок 18.30

PILATES

ABS (30хв) початок 18.30

ABS (30хв) початок 18.30

19:00
STEP MIX (NEW)

Бударева Марина

UPPER BODY

BODY SCULPT

TABATA (NEW)

Губарь Луіза

ABT

20:00
BODY SCULPT

TAE BO & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

ZUMBA

Павлова Ірина

UPPER BODY

BODY SCULPT

21:00
Kangoo Jumps (за записом)

Карпенко Анна

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бобенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

20:00
БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

21:00
Розклад дитячого фітнесу
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte