Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1е
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABS ( початок 9:30)

UPPER BODY

BASIC STEP

ABS 30" (початок 9:30)

STEP 1

ABS 30" (початок 9:30)

ABS ( початок 9:30)

10:00
BASIC STEP

STEP 1

FITBALL & FUNCTIONAL

Куріпко Марина

BASIC STEP

ABT

FITBALL & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

BODY SCULPT

11:00
FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

ABT

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

CIRCUIT TRAINING (NEW)

BALLY DANCE

ГІМНАСТИКА СУГЛОБІВ (NEW)

Грін Анна

12:00
KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

13:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (5-6років)

14:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

15:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

16:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

17:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10-16 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

18:00
CALLANETICS

ABS 30" (початок 18:30)

STEP 1

DANCE MIX

ABT

19:00
FITNESS MIX (NEW)

Куріпко Марина

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

BODY SCULPT

ABS 30"

STEP 1

20:00
BASIC STEP

UPPER BODY

STRETCHING 45

TABATA (NEW) ( початок 19:30)

Сєргєєва Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

21:00
FITBALL & FUNCTIONAL

Куріпко Марина

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
STRETCHING 45" ( початок 8:45)

STRETCHING 45" (початок 8:45)

9:00
CALLANETICS

MORNING YOGA

PILATES

MORNING YOGA (початок 9.15)

CALLANETICS (початок 9:15)

10:00
STRETCHING 45"

POWER YOGA (NEW)

Чудовська Наталя

BALLY DANCE

STRETCHING 45"

STRETCHING 45"

11:00
BODY FLEX

Грін Анна

PILATES PROPS ( NEW)

Сєргєєва Анна

BODY FLEX

Грін Анна

PILATES PROPS (NEW) ВІДМІНА

Сєргєєва Анна

12:00
13:00
DANCE MIX

14:00
LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

15:00
16:00
KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20

СпортЛенд Danza

KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20

СпортЛенд Danza

17:00
Сучасні бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

Сучасні бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

18:00
ABS 30" (початок 18:30)

YOGA MEDITATION

STRETCHING 45"

STRETCHING 45"

19:00
PILATES

POWER YOGA (NEW)

Чудовська Наталя

BALLY DANCE

LATINA ADVANCED (NEW) ВІДМІНА

Шкуренко Сергій

CALLANETICS

20:00
BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

PORT DE BRAS 45" (NEW)

Карпенко Анна

POWER YOGA (NEW)

Чудовська Наталя

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

21:00
YOGA MEDITATION

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

KIK -TAY BOX (кікбоксинг та муай тай)

Щедрий Ігор

БОКС (діти 12-16 років)

Бобенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

20:00
БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube