Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABS (30хв) (початок 9.30)

BASIC STEP

ABT

ABS (30хв) (початок 9.30)

STEP 1

BASIC STEP (початок 9.15)

10:00
TAE BO & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

UPPER BODY

FITNESS MIX

Куріпко Марина

BODY SCULPT

CIRCULAR TRAINING (NEW)

Куріпко Марина

UPPER BODY

ABT

11:00
BODY SCULPT

ABS (30хв)

STEP 1

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

ABT

BELLY DANCE

ZUMBA (NEW)

Павлова Ірина

12:00
PILATES

KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

13:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (5-6років)

14:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

15:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

16:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

17:00
Бальна хореографія (6-12 років)

Колесник Анастасія

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10-16 років)

Харенко Олег

Бальна хореографія (6-12 років)

Колесник Анастасія

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

Бальна хореографія (6-12 років)

Колесник Анастасія

18:00
ABS (30хв) початок 18.30

STEP 1

ABS (30хв) початок 18.30

19:00
FITNESS MIX (NEW)

Куріпко Марина

TAE BO & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

ABT

TABATA (NEW)

Губарь Луіза

BODY SCULPT

20:00
BASIC STEP

BODY SCULPT

ZUMBA

Павлова Ірина

UPPER BODY

ABS-30"

21:00
CIRCULAR TRAINING

Куріпко Марина

ABS -30"

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
CALLANETICS

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

PILATES

MORNING YOGA

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

MORNING YOGA (початок 9.15)

10:00
STRETCHING 45"

CALLANETICS

STRETCHING 45"

POWER YOGA

Криленко Анна

PILATES

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

11:00
PILATES

STRETCHING 45"

CALLANETICS

STATIC STRETCH (NEW)

Дуплій Анна

12:00
LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

13:00
LATINA

14:00
15:00
16:00
16:20 Kids Dance + гимнастика

СпортЛенд Danza

16:20 Kids Dance + гимнастика

СпортЛенд Danza

17:00

СпортЛенд Danza

СпортЛенд Danza

18:00
CALLANETICS

PILATES

LATINA

PILATES

19:00
PILATES

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

BELLY DANCE

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

CALLANETICS

20:00
BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

YOGA MEDITATION

STRETCHING 45"

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

21:00
KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

NIDRA YOGA

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бобенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

20:00
БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte