Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Upper body

Step 1

Basic Step

ABS (30хв.) початок 9:30

ABT

ABS (30хв.) початок о 9:30

10:00
Sky Jumping *попередній запис

Макушева Олена

TRX Tabata

Макушева Олена

Body Sculpt

TRX Full Body Workout

Макушева Олена

Step 1

Upper body

11:00
Pilates

ABT

TRX

Лиманська Ольга

Dance Mix

Circular training (Кругове тренування)

Лиманська Ольга

Sky Jumping *попередній запис

Макушева Олена

TRX

Чігрецька Наталья

12:00
FitBall

Макушева Олена

Tabata

Макушева Олена

Body sculpt

13:00
14:00
Twerk

Кривов'яза Ольга

15:00
16:00
17:00
Акробатика (діти 6-12 років)

Чігрецька Наталья

Акробатика (діти 6-12 років)

Чігрецька Наталья

Акробатика (діти 6-12 років)

Чігрецька Наталья

18:00
Basic step

Body Sculpt

ABT

Step I

Body sculpt

19:00
Sexy Bums

Чігрецька Наталья

Zumba

Basic step

Body sculpt

Tabata

Чігрецька Наталья

20:00
Upper body

TRX

Варфоломеева Віра

Tabata

Чігрецька Наталья

TRX

Варфоломеева Віра

Strip Plastica

21:00
Бальні танці

СпортЛендDanza

ABS (30хв.)

Розклад групових занять Зал 2
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Full Body Stretching

Бурдейная Маргарита

Stretching (45хв.)

Hatha yoga

10:00
Hatha yoga

Stretching (45хв.)

CALLANETICS

Latina

11:00
Flow yoga

Главчева Марія

Belly Dance

Flow yoga

Главчева Марія

Sexy Style

BODY FLEX

Грін Ганна

12:00
Stretching (45хв.)

Stretching (45 хв.)

Body Ballet *попередній запис

Чігрецька Наталья

Медитативна йогатерапія

Шевченко Володимир

13:00
Фен-Шуй для познання

Шевченко Володимир

14:00
Full Body Stretching

Бурдейная Маргарита

15:00
16:00
16:20 Kids Dance (3-6 років)

СпортЛендDanza

16:20 Kids Dance (3-6 років)

СпортЛендDanza

17:00
Спортивні - бальні танці (6-12 років)

СпортЛендDanza

Спортивні - бальні танці (6-12 років)

СпортЛендDanza

18:00
Hatha yoga

BODY FLEX

Грін Ганна

Hatha yoga

Pilates

Hatha yoga

19:00
Flow yoga

Главчева Марія

Pilates

Flow yoga

Главчева Марія

Body Flex

Грін Ганна

Flow yoga

Главчева Марія

20:00
Nidra yoga

Callanetics

Nidra yoga

CALLANETICS

Nidra yoga

21:00
Stretching (45хв.)

Stretching (45хв.)

Бальні танці

СпортЛендDanza

Stretching (45хв.)

Розклад зона Боксу
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Бокс (діти 9-15 років)

Татарін Олег

Бокс (діти 9-15 років)

Татарін Олег

Бокс (діти 9-15 років)

Татарін Олег

19:00
Бокс

Татарін Олег

Бокс

Татарін Олег

Бокс

Татарін Олег

20:00
21:00

 

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube