Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
STRETCHING

BASIC STEP

PILATES

ГІМНАСТИКА ХАДУ (початок 9.15)

STRETCHING 45" (початок 9.15)

10:00
BASIC STEP

ABT

TABATA & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

UPPER BODY

TABATA & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

ZUMBA FITNESS

CIRCULAR TRAINING (NEW)

Мороз Ольга

11:00
CIRCULAR TRAINING (NEW)

Басараб Оля

ABS 30хв

PILATES

INTERVAL TRAINING (NEW)

STRETCHING (45хв)

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

STEP 1

12:00
CALLANETICS

ABS (30хв)

ABS (30хв)

PORT DE BRAS

Мороз Ольга

13:00
14:00
LATINA

15:00
PORT DE BRAS (NEW)

Зінчук Ірина

16:00
17:00
18:00
ABS (30хв) початок 18.30

BASIC STEP

ABS (30хв) початок 18.30

BODY SCULPT

STEP 1

19:00
UPPER BODY

STRONG LEGS (NEW)

Басараб Ольга

ABT

BASIC STEP

CIRCULAR TRAINING (NEW)

Зінчук Ірина

20:00
TAE BO & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

CALLANETICS

INTERVAL TRAINING (NEW)

Тішик Міхаіл

TABATA & FUNCTIONAL (NEW)

Тішик Міхаіл

ABT

21:00
ABS (30хв)

STRECHING

Розклад групових занять Зал 2
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
KIDS DANCE 40хв. (3-6років)

KIDS DANCE 40хв. (3-6років)

9:00
10:00
KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

BODY SCULPT

11:00
ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

STRETCHING 45"

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20

СпортЛенд Danza

KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20

СпортЛенд Danza

17:00
CAPOEIRA KIDS ( 5-12 років)

Власюк Олексій

Сучасні бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

CAPOEIRA KIDS (5-12 років)

Власюк Олексій

Сучасні бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

18:00
CAPOEIRA (12 + років)

Власюк Олексій

DANCE MIX сучасні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

CAPOEIRA (12 + років)

Власюк Олексій

DANCE MIX сучасні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

19:00
ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

BELLY DANCE

CAPFIT (NEW)--ВІДМІНА

Власюк Олексій

BELLY DANCE

20:00
KANGOO JUMPS (NEW)

Карпенко Анна

SALSA (NEW)--ВІДМІНА

Хашемі Марсель

ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

LATINA

SALSA (NEW)

Хашемі Марсель

21:00
БАЛЬНІ ТАНЦІ (дорослі) СпортЛенд Danza

СпортЛенд Danza

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

БАЛЬНІ ТАНЦІ (дорослі)

СпортЛенд Danza

STRIP PLASTICA (NEW)

Зінчук Ірина

Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
STRETCHING (45хв)

10:00
СУРЬЯ - НАМАСКАР

СУРЬЯ-НАМАСКАР

11:00
ПОЗИТИВНА ЙОГА (NEW)

Трубіцина Ірен

POWER YOGA (NEW)

Трубіцина Ірен

12:00
YOGA MEDITATION

YOGA MEDITATION

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
HATHA YOGA

HATHA YOGA

19:00
POWER YOGA (NEW)

Трубіцина Ірен

YOGALATES (NEW)

Трубіцина Ірен

STRETCHING 45"

20:00
NIDRA YOGA

YOGA MEDITATION

21:00

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Vkontakte