Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
ABS- 30" (початок 8:30)

ABS 30" (початок 8:30)

9:00
STEP 1

STRETCHING 45"

BASIC STEP

UPPER BODY

PILATES

ABS 30" (початок 9:30)

BODY SCULPT (початок 9.15)

10:00
KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

BODY SCULPT

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

BASIC STEP

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

ZUMBA FITNESS

BASIC STEP

11:00
CALLANETICS

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

STRETCHING 45"

STRONG LEGS (NEW)

Басараб Ольга

BASIC STEP

ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

TOTAL BODY TRAINING (NEW)

Сєргєєва Анна

12:00
PILATES PROPS (NEW) (з додатковим обладнанням)

Сєргєєва Анна

PILATES PROPS (NEW) (з додатковим обладнанням)

Cєргєєва Анна

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
BODY SCULPT

BASIC STEP

ABT

BODY SCULPT

STEP 1

19:00
FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

STRONG LEGS (NEW)

Басараб Ольга

DANCE MIX

СAPFIT (NEW)--ВІДМІНА

Власюк Олексій

UPPER BODY

20:00
ZUMBA (NEW)

Рябічева Оля

CALLANETICS

ZUMBA (NEW)

Рябічева Ольга

DANCE MIX

TOTAL BODY TRAINING (NEW)

Єрмакова Юлія

21:00
ABS (30хв)

STRETCHING 45"

ACTIVE STRETCHING

Соколова Анна

Розклад групових занять Зал 2 Fight Club
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

GRAPPLING (без GI)

(8:00--10:30)

9:00
10:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

GRAPPLING (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

11:00
BRAZILIAN JIU-JITSU / GRAPPLING

(11:00--13:00)

12:00
13:00
14:00
15:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

16:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

17:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

GRAPPLING (без GI)

(17:00--18:30)

18:00
19:00
GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

20:00
21:00
Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
POWER YOGA (NEW)

Власюк Олексій

9:00
CAPFIT (NEW)

Власюк Олексій

CAPFIT (NEW)----ВІДМІНА

Власюк Олексій

10:00
TRX_BASIC (NEW)

Басараб Ольга

KANGOO JUMPS (NEW) за записом

Карпенко Анна

TRX_BASIC

Власюк Олексій

CAPOEIRA KIDS--КАНІКУЛИ

Власюк Олексій

11:00
СУРЬЯ - НАМАСКАР

ZUMBA ( NEW)

Рябічева Ольга

CAPFIT (NEW)

Власюк Олексій

POWER YOGA (NEW)

Власюк Олексій

12:00
POWER YOGA (NEW)

Трубіцина Ирен

СУРЬЯ -НАМАСКАР

13:00
YOGA MEDITATION

YOGA MEDITATION

14:00
15:00
MYschool-Maria Yushkevich (оренда студіі)

MYschool-Maria Yushkevich (оренда студіі)

MYschool-Maria Yushkevich (оренда студіі)

16:00
ГІМНАСТИКА і ЗФП (діти від 3 років) НАБІР ДО ГРУПИ

MYschool-Maria Yushkevich

KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20 СпортЛенд Danza Заняття призупинені до 01.09

ГІМНАСТИКА і ЗФП (діти від 3 років) НАБІР ДО ГРУПИ

MYschool-Maria Yushkevich

KIDS DANCE (3-6років) початок 16:20 Заняття призупинені до 01.09

ГІМНАСТИКА і ЗФП (діти від 3 років)--НАБІР ДО ГРУПИ

MYschool-Maria Yushkevich

17:00
CAPOEIRA KIDS --КАНІКУЛИ

Власюк Олексій

Сучасні бальні танці (7-12 років) СпортЛенд Danza

CAPOEIRA KIDS --КАНІКУЛИ

Власюк Олексій

Сучасні бальні танці (7-12 років) СпортЛенд Danza

18:00
STRETCHING 45"

DANCE MIX сучасні танці (7-12 років) СпортЛенд Danza

HATHA YOGA

DANCE MIX сучасні танці (7-12 років) СпортЛенд Danza

BALLY DANCE

19:00
TRX_FULL BODY WORKOUT (NEW)

Власюк Олексій

BALLY DANCE

YOGA MEDITATION

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

STRIP PLASTICA

Соколова Анна

20:00
PILATES PROPS (NEW)

Сєргєєва Анна

STRIP PLASTICA

Соколова Анна

TRX_BASIC (NEW)---ВІДМІНА

Власюк Олексій

TRX_FULL BODY WORKOUT (NEW)----ВІДМІНА

Басараб Ольга

DANCE MIX

21:00
БАЛЬНІ ТАНЦІ (дорослі) СпортЛенд Danza

DANCE MIX

БАЛЬНІ ТАНЦІ (дорослі) СпортЛенд Danza

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube