Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
STEP 1

ABT

9:30 АBS

Basic Step

9:30 АBS

10:00
Upper body

Power Jump *за записом

Сєргєєва Анна

FITBALL & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

ABT

Power Jump *за записом

Сєргєєва Анна

10:30 ABS Pro

Власюк Олексій

11:00
Hot bums

Філіпова Віта

Pilates Matwork (I рівень)

Basic Step

Hot bums

Філіпова Віта

STEP 1

Zumba

12:00
PILATES PROPS

Сєргєєва Анна

PILATES PROPS

Сєргєєва Анна

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Upper body

DANCE MIX

Upper body

18:30 АBS

Basic Step

19:00
Power Jump *за записом

Сєргєєва Анна

Latina Advanced

Шкуренко Сергій

Power Jump *за записом

Сєргєєва Анна

Basic Step

Hot bums

Філіпова Віта

20:00
Zumba

STRONG LEGS

Басараб Ольга

Basic Step

Hot bums

Філіпова Віта

ABT

21:00
АBS

Stretching

Stretching

АBS

Розклад групових занять Fight Club
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

GRAPPLING (без GI)

(8:00--10:30)

9:00
10:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

GRAPPLING (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

11:00
BRAZILIAN JIU-JITSU / GRAPPLING

(11:00--13:00)

12:00
13:00
14:00
15:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

16:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 5-8 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

17:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

BRAZILIAN JIU-JITSU (діти 9-12 років)

Горовий Костянтин

GRAPPLING (без GI)

(17:00--18:30)

18:00
19:00
GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

20:00
21:00
Розклад групових занять Зал 2
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Stretching

Сурья Намаскар

Сурья Намаскар

9:15 Dance mix 45'

10:00
TRX

Басараб Ольга

POWER YOGA

Соколова Яна

POWER YOGA

Соколова Яна

Latina Advanced

Шкуренко Сергій

11:00
Callanetics

Zumba

Zumba

CAPFIT

Власюк Олексій

Dance mix

12:00
Relax 30'

Власюк Олексій

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Оренда Zumba

Stretching

Оренда Zumba

Yoga meditation

Belly Dance

19:00
HATHA YOGA

Соколова Яна

Belly Dance

Zumba

HATHA YOGA

Соколова Яна

Stretching

20:00
Yoga meditation

Аerobics dance

TRX

Власюк Олексій

TRX

Власюк Олексій

SALSA

Хашемі Марсель

21:00
Relax 30'

Власюк Олексій

ABS Pro 30'

Власюк Олексій

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube