Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Step 1

Basic step

Upper body

ABT

Basic step

10:00
Power Jump

Кокарєва Юлія

TRX

Чічікало Ольга

TABATA

Кравцова Олеся

Interval

Чічікало Ольга

SkyJumping

Кокарєва Юлія

Upper body

Pilates

11:00
Upper body

Body sculpt

Basic step

Step 1

ABT

Fitness Mix

Бовт Наталя

ABT

12:00
Basic step

13:00
Hatha yoga

Hatha yoga

14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Body sculpt

18:30 ABS(30хв)

BellyDance

18:30 ABS(30хв)

Body sculpt

19:00
Basic step

Functional

Назаренко Юлія

ABT

Functional

Назаренко Юлія

SkyJumping

Чічікало Ольга

20:00
TRX

Чічікало Ольга

Basic step

Power Jump

Чічікало Ольга

Basic step

TRX

Чічікало Ольга

21:00
ABS(30хв)

Stretching (45 хв)

Stretching (45 хв)

Stretching (45 хв)

ABS (30 хв)

Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Hatha Yoga

9:30 ABS (30хв)

Power Stretching Кравцова Олеся

Кравцова Олеся

9:30 ABS (30хв)

Hatha yoga

10:00
Stretching (45 хв)

Pilates

Callanetics

Pilates

Stretching (45хв)

11:00
Fitness yoga

Спіріна Діана

Fitness Mix

Кравцова Олеся

Power Pilates (з мал.облад.)

Бовт Наталя

Power Stretching

Кравцова Олеся

Fitness yoga

Спіріна Діана

12:00
13:00
14:00
15:00
Stretching

16:00
Latina Advanced

Шкуренко Олександр

17:00
Belly Dance (6-13 років)

Шагане

Belly Dance (6-13 років)

Шагане

Stretching

Dance Mix

18:00
Hatha yoga

Belly Dance

Шагане

Callanetics

Belly Dance

Шагане

Callanetics

Бовт Наталя

Latina Advanced

Шкуренко Олександр

19:00
Fitness yoga

Спіріна Діана

Belly Dance

Шагане

Fstness Mix

Бовт Наталя

Belly Dance

Шагане

Power Pilates (з мал.облад.)

Бовт Наталя

Dance Mix

20:00
Stretching (45хв)

Pilates

Stretching (45хв)

21:00
Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Бокс (6-13 років)

Коваленко Павло

Бокс (6-13 років)

Коваленко Павло

20:00
20:30 Бокс

Коваленко Павло

20:30 Бокс

Коваленко Павло

21:00

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube