Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
9:30 ABS (30 хвилин)

9:30 ABS (30 хвилин)

10:00
ABT

TRX: Full body functional

Чічікало Ольга

Upper body

Basic step

SkyJumping *попередній запис

Кокарева Юлія

Upper body

Pilates

11:00
SkyJumping *попередній запис

Кокарева Юлія

Step I

Step choreography

Варфоломеева Вера

Interval

Чічікало Ольга

Callanetics

SkyJumping *попередній запис

Макушева Олена

Body sculpt

12:00
Upper body

ABT

Stretching (45 хвилин)

Body sculpt

ABT

Aerobic

Latina

13:00
ABT

Stretching (45 хвилин)

14:00
Body ballet

Булак Ірина

15:00
Бальна хореографія (6-13 років)

Євтеєв Андрій

Бальна хореографія (6-13 років)

Євтеєв Андрій

16:00
17:00
Спортивні Бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

Хореографія (6-13 років)

Булак Ірина

Спортивні Бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

Хореографія (6-13 років)

Булак Ірина

Спортивні Бальні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

18:00
Upper body

Aerobic

BellyDance

Body sculpt

Body sculpt

19:00
Basic step

Tabbata + FUNCTIONAL

Булак Ірина

ABT

NEW! Body Ballet vs FUNCTIONAL

Булак Ірина

SkyJumping *попередній запис

Чічікало Ольга

20:00
TRX

Чічікало Ольга

Strip plastica

SkyJumping *попередній запис

Чічікало Ольга

Strip plastica

TRX: Full body functional

Чічікало Ольга

21:00
Stretching (45 хвилин)

ABS (30 хвилин)

ABS (30 хвилин)

ABS (30 хвилин)

Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Hatha yoga

9:30 Yoga balance (90 хвилин)

Куриленко Валерій

10:00
10:30 АВS (30 хвилин)

Body ballet

Булак Ірина

10:30 АВS (30 хвилин)

11:00
Pilates

Callanetics

Pilates

12:00
FitBаll

Булак Ірина

BellyDance (6-13 років)

Шагане

13:00
Hatha yoga

Hatha yoga

BellyDance

Шагане

14:00
15:00
16:00
16:20 Kids Dance+гимнастика (3-6 років)

СпортЛенд Danza

16:20 Kids Dance+гимнастика (3-6 років)

СпортЛенд Danza

Latina

17:00
Акробатика (6-9 років)

СпортЛенд Danza

Акробатика (6-9 років)

СпортЛенд Danza

Latina

Шкуренко Сергій

18:00
Сучасні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

BellyDance (6-13 років)

Шагане

18:30 ABS (30 хвилин)

BellyDance (6-13 років)

Шагане

Сучасні танці (7-12 років)

СпортЛенд Danza

19:00
Latina

BellyDance

Шагане

FitBаll

Бовт Наталія

BellyDance

Шагане

Pilates

20:00
Hatha yoga

Кундаліні Йога (90 хвилин)

Pilates

Кундаліні Йога (90 хвилин)

Callanetics

21:00
Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Бокс (6-13 років)

Коваленко Павло

Бокс (6-13 років)

Коваленко Павло

20:00
20:30 Бокс

Коваленко Павло

20:30 Бокс

Коваленко Павло

21:00

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Vkontakte