Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
ABS 30" (початок 8:30)

9:00
STRETCHING 45"

UPPER BODY

BASIC STEP

ABS (30хв) (початок 9:30)

STEP 1--ВІДМІНА

ABS 30" (початок 9:30)

STEP 1 (початок 9.15)

10:00
FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

STEP 1

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Дуплій Анна

BASIC STEP

ABT--ВІДМІНА

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

BODY SCULPT

11:00
BASIC STEP

STATIC STRETCH

Дуплій Анна

ABT

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

CIRCUIT TRAINING (NEW)--ВІДМІНА

Куріпко Марина

BELLY DANCE

STATIC STRETCH

Дуплій Анна

12:00
KANGOO JUMPS (NEW) (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

13:00
14:00
15:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)---КАНІКУЛИ

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років) --КАНІКУЛИ

Харенко Олег

16:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)--КАНІКУЛИ

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)--КАНІКУЛИ

Харенко Олег

17:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10-16 років)--КАНІКУЛИ

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років) --КАНІКУЛИ

Харенко Олег

18:00
ABS (30хв) початок 18.30

ABS (початок 18:30)

PILATES

ABS (30хв) початок 18.30

ABT

19:00
FITNESS MIX (NEW)

Дуплій Анна

FITBALL (NEW)

Сєргєєва Анна

BODY SCULPT

TABATA (NEW)

Сєргєєва Анна

BASIC STEP

20:00
BASIC STEP

UPPER BODY

KANGOO JUMPS (NEW) (за записом)

Карпенко Анна

STRETCHING 45"

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

21:00
STATIC STRETCH

Дуплій Анна

KANGOO JUMPS (NEW) (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (NEW)(за записом)

Карпенко Анна

Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
STRETCHING 45" (початок 8:30)

9:00
BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

MORNING YOGA

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

MORNING YOGA (початок 9.15)

10:00
CALLANETICS

POWER YOGA

Криленко Анна

PILATES

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

11:00
STRETCHING 45"

PILATES PROPS (NEW) (з додатковим обладнанням)--ВІДМІНА

Сєргєєва Анна

CALLANETICS

PILATES PROPS (NEW)

Сєргєєва Анна

12:00
PILATES PROPS (NEW) (з додатковим обладнанням)--ВІДМІНА

Сєргєєва Анна

LATINA ADVANCED (NEW)

Шкуренко Сергій

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
CALLANETICS

ABS (початок 18:30)

PILATES

19:00
PILATES

YOGA MEDITATION

STRETCHING 45"

CALLANETICS

20:00
BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

21:00
Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
10:00
11:00
БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бобенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

20:00
БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

21:00

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube