Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
ABS 30" (початок 8:30)

9:00
STRETCHING 45"

UPPER BODY

BASIC STEP

ABS (30хв) (початок 9.30)

STEP 1

ABS 30" (початок 9:30)

STEP 1 (початок 9.15)

10:00
FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

STEP 1

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Куріпко Марина

BASIC STEP

ABT

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

BODY SCULPT

11:00
BASIC STEP

TABATA

Дуплій Анна

ABT

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

CIRCUIT TRAINING (NEW)

Куріпко Марина

BELLY DANCE

STATIC STRETCH (NEW)

Дуплій Анна

12:00
KANGOO JUMPS (NEW) (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

13:00
14:00
15:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-6 років)

Харенко Олег

16:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 7-9 років)

Харенко Олег

17:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10-16 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

18:00
ABS (30хв) початок 18.30

STEP 1

ABS (30хв) початок 18.30

ABT

19:00
FITNESS MIX (NEW)

Куріпко Марина

FITBALL (NEW)

Сєргєєва Анна

BODY SCULPT

TABATA (NEW)

Губар Луіза

BASIC STEP

20:00
BASIC STEP

UPPER BODY

KANGOO JUMPS (NEW) (за записом)

Карпенко Анна

DANCE MIX

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

21:00
FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Куріпко Марина

KANGOO JUMPS (NEW) (за записом)

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (за записом) ВІДМІНА

Карпенко Анна

KANGOO JUMPS (NEW)(за записом)

Карпенко Анна

Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
STRETCHING 45" (початок 8:30)

9:00
BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

MORNING YOGA

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

MORNING YOGA (початок 9.15)

10:00
CALLANETICS

POWER YOGA

Криленко Анна

PILATES

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

HATHA YOGA (NEW)

Криленко Анна

11:00
STRETCHING 45"

PILATES PROPS (NEW) (з додатковим обладнанням)

Сєргєєва Анна

CALLANETICS

PILATES PROPS (NEW)

Сєргєєва Анна

12:00
PILATES PROPS (NEW) (з додатковим обладнанням)

Сєргєєва Анна

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
CALLANETICS

STRETCHING 45"

PILATES

19:00
PILATES

YOGA MEDITATION

BELLY DANCE

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

CALLANETICS

20:00
BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

POWER YOGA (NEW)

Криленко Анна

NIDRA YOGA

BODY FLEX (NEW)

Грін Анна

21:00
PILATES PROPS (з додатковим обладнанням)

Сєргєєва Анна

STRETCHING 45"

STRIP PLASTICA

Соколова Анна

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
10:00
11:00
БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

БОКС

Бабенко Вадим

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бобенко Вадим

БОКС (діти 12-16 років)

Бабенко Вадим

20:00
БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

БОКС (дорослі)

Бабенко Вадим

21:00

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube