Клуби
Розклад занять РусУкр

Лектори

Олександр Кущ - спортивний лікар, лікар-дієтолог з 15-річним стажем роботи у фітнес індустрії, лектор освітніх програм, презентер фітнес конвенцій (Profit) і симпозіумів з косметології (anti-age терапія), директор Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT».

Олена Хорина - психолог, психотерапевт не медичних напрямків, м.н.с. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України, автор наукових статей, член Української асоціації транзактного аналізу та Українського товариства психотерапевтів.

Анна Розвадовська - магістр хореографії, ліцензований інструктор Zumba® fitness (В1, В2, ProSkills), PortDeBras®, сертифікований інструктор групових програм, персональний тренер, презентер міжнародних фітнес конвенцій ZUMBA® fitness Party, Go!Sport та ProFit.

Леонід Бойко - МС з легкої атлетики, КМС з бодібілдингу, тренер з фізичної підготовки в хокейній команді «Сокіл», персональний тренер з практичним досвідом роботи більше 25 років, викладач Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «САМІТ».