Клуби
Розклад занять РусУкр

Майстер класи

Майстер-клас "Universal Yoga: наповнення Анахата Чакри". Техніка наповнення Анахата Чакри розкриває повніше і цілісне уявлення про йогу. Її застосування дає відчуття легкості, радості, внутрішньої гармонії, щастя і наповненості.
Майстер-клас відкритий, як для інструкторів групових програм середнього і високого рівня, тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, практикуючих йогу, які набудуть більш глибокі знання і навички для викладання фітнес-йоги або елементів йоги в форматі роботи фітнес-клубу, спа-салону, санаторію, профілакторію, школи, навчального центру, так і для активних клієнтів фітнес клубів, що вважають за краще заняття йогою.
Майстер-клас (3 години) складається з 3 частин: 1.Теоретична частина (30 хв) про значення Анахата Чакри; 2. Кругове тренування за схемою (2 години) націлене на повне опрацювання всіх частин тіла (фізичний аспект) і набір, ущільнення енергії в Анахаті (ментальний аспект); 3. Медитація (15-20 хв).
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Universal Yoga".

Майстер-клас "Strip-Dance". Strip Dance - це танець, що дозволяє жінці висловити свою сексуальність, свою природу, навчитися бути витонченою і жіночною, бути різною і любити себе у всіх проявах, забути про комплекси і розвивати себе гармонійно і всебічно.
Майстер-клас Strip Dance розрахований на наявність базового рівня підготовки учасників без обмежень: як на інструкторів групових програм середнього і високого рівня, тренерів, так і на активних клієнтів фітнес клубів.
Базовий майстер-клас ознайомить з сучасним і одним з найпопулярніших напрямків танцювальної аеробіки, яка об'єднує в собі класичну, джазову, сучасну хореографію, стретчинг і пластику. Учасники вивчать основні елементи танцю, види і образи, особливості складання і розучування комбінацій, структуру класу Strip Dance.
Проводить майстер-клас Ольга Ковальчук - фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Персональний тренер, тренер групових програм (функціональний, силовий тренінг, TRX, Yoga, Pilates) з 7 річним досвідом роботи. Сертифікований фахівець, презентер різних фітнес конвенцій по напрямках Tri Yoga і Power Stretching. МС з художньої гімнастики.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Strip Dance".

Майстер-клас "Tri Yoga". Tri Yoga розвиває гнучкість і витривалість без перевтоми і надмірних навантажень. З початком тренувань тіло набуває підтягнутий силует, зникають болі в спині, знімаються м'язові затиски, врегулюється природне очищення організму. Дихальні техніки насичують клітини киснем, підвищують якість кровообігу. Робота всіх фізіологічних систем організму нормалізується, гормональна регуляція усуває проблеми ендокринного характеру. Організм оновлюється і омолоджується, налаштовується на здоров'я і довголіття.
Майстер-клас відкритий для всіх бажаючих: як для інструкторів групових програм напрямку "Розумне тіло" (mind & body) середнього та високого рівня, тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, які придбають необхідні знання та навички для викладання фітнес-йоги або елементів йоги в форматі роботи фітнес-клубу, спа-салону, санаторію, профілакторію, школи, навчального центру, так і для активних клієнтів фітнес клубів.
В ході майстер-класу (2 години) учасники вивчать основи побудови статичних поз (асан) і рухів (крий), виконання основних типів дихання, навчаться послідовності виконаних певним чином вправ, що впливають на тіло, напружуючи і розслабляючи м'язи, активізуючи циркуляцію прани - життєвої енергії .
Проводить майстер-клас Ольга Ковальчук - фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Персональний тренер, тренер групових програм (функціональний, силовий тренінг, TRX, Yoga, Pilates) з 7 річним досвідом роботи. Сертифікований фахівець, презентер різних фітнес конвенцій по напрямках Tri Yoga і Power Stretching. МС з художньої гімнастики.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Tri Yoga".

Майстер-клас "Методика глибокого стретчинга". Глибокий стретчинг (Deep Stretching) - це комплекс вправ, який може допомогти людині відмінно поліпшити поставу і еластичність м'язової тканини, гарненько розтягнути абсолютно все тіло. Основна мета глибокого стретчинга - розтягнути м'язи до нової довжини. Це допомагає поліпшити стан суглобів, зробити їх більш еластичними і рухливими. Крім того, подібний вплив на м'язову тканину дозволяє зробити силові навантаження в тренажерному залі більш ефективними. Так що, подібні тренування рекомендовані як для жінок так і для чоловіків.
Майстер-клас відкритий для всіх бажаючих: як для інструкторів групових програм напрямку "Розумне тіло" (mind & body) середнього та високого рівня, персональних тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, які придбають необхідні знання та навички для викладання стретчинга або застосування його елементів в форматі роботи фітнес-клубу, спа-салону, санаторію, профілакторію, школи, навчального центру, так і для активних клієнтів фітнес клубів.
Під час майстер-класу (4 години) учасники ознайомляться з фізіологією, методикою проведення занять, навчаться підбору вправ для розминки і розігрівання м'язів, спрямованих на розвиток гнучкості, на розтяжку і розслаблення м'язів.
Проводить майстер-клас Анна Розвадовська - магістр хореографії, сертифікований інструктор групових програм (B1, B2, ProSkills), PortDeBras®, персональний тренер, презентер міжнародних фітнес конвенцій Go! Sport і ProFit, ZUMBA® fitness Party, ліцензований інструктор Zumba® fitness.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Deep Stretching".

Майстер-клас "Передзмагальна підготовка в бодібілдингу". Передзмагальна підготовка - це те, що не зрозуміти, не впізнати, якщо самому не випробувати. Незалежно від досвіду участі в змаганнях, питання і проблеми виникають у всіх при побудові графіка тренувань і дієти під час підготовки до турніру. Отже, починається сезон змагань. Звичайно ж, для кожного спортсмена підготовка повинна бути індивідуальною, але існують основні правила, які і будуть розкриті новачкам.
Під час майстер-класу (4 години) учасники детально ознайомляться з усіма етапами передзмагання в бодібілдингу, будуть розкриті секрети набору м'язової маси і досягнення чемпіонського рельєфу, побудови програм харчування і тренувального процесу.
Проводить майстер-клас Сергій Бесчастний - абсолютний чемпіон України з бодібілдингу, призер Чемпіонатів Європи та світу, суддя міжнародної категорії.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Вodybuilding".

Майстер-клас "Stretch Choreography" - це сучасний напрям фітнесу, що включає в себе елементи хореографії. Він з'явився відносно недавно, проте вже входить в число найбільш багатообіцяючих. На занятті люди вчаться мистецтву рухатися плавно і гармонійно. Клас не має спеціальних обмежень, але розрахований на людей, котрі мають середній рівень підготовки і достатній ступінь тренованості.
Майстер-клас високого рівня, розрахований на широку аудиторію: як на інструкторів групових програм середнього і високого рівня, тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, так і на активних клієнтів фітнес клубів.
Під час майстер-класу (2 години) учасники дізнаються про способи та прийоми активної і пасивної розтяжки. Будуть додатково дані елементи з хореографії, йоги і пілатесу. Отримані знання та практичні навички збагатять арсенал будь-якого тренера, дозволять зробити тренування воістину цінними і оригінальними.
Проводить майстер-клас Ольга Ковальчук - фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Персональний тренер, тренер групових програм (функціональний, силовий тренінг, TRX, Yoga, Pilates) з 7 річним досвідом роботи. Сертифікований фахівець, презентер різних фітнес конвенцій по напрямках Tri Yoga і Power Stretching. МС з художньої гімнастики.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Stretch Choreography".

Майстер-клас "GymAir". GymAir - перший український портативний тренажер для функціонального тренінгу.
Майстер-клас присвячений функціональному тренінгу з використанням нового петлевого обладнання - GymAIR. Розтяжка, Pilates, кардіо-, функціональна і силове тренування - все це в зручному для вас місці в зручний час! Слухачі семінару освоять нові формати занять зі своєю вагою. Також будуть запропоновані новинки тренінгу з додатковим обладнанням: кругова гума, нестабільні поверхні, канати.
Майстер-клас проводять: Леонід Бойко - розробник обладнання GymAIR, МС з легкої атлетики, КМС з бодібілдингу, тренер з фізичної підготовки в хокейній команді «Сокіл», персональний тренер з практичним досвідом роботи більше 25 років, викладач Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT »і Андрій Колесник - тренер категорії Master +.
Після закінчення майстер-класу буде проводитися сертифікація спеціалістів GymAIR.

Майстер-клас "Pilates (FIT BALL)". Pilates - це спеціальна методика, яка була створена Йозефом Пілатесом близько ста років тому. "Pilates (FIT BALL)" - це практично самостійне сучасний напрям.
Майстер-клас розрахований на наявність базового рівня підготовки учасників без обмежень: як на інструкторів групових програм "Розумне тіло" середнього і високого рівня, тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, так і на активних клієнтів фітнес клубів.
У цьому майстер-класі (2 години) учасники дізнаються, як звичні вправи можуть давати зовсім інші відчуття. Використання фітболу в вправах Pilates прекрасно розвиває відчуття рівноваги, балансу і координацію, допомагає розкрити величезний потенціал м'язів центру.
Майстер-клас проводить Анна Бабич - викладач кафедри «Здоров'я, фітнесу та рекреації» НУФВіСУ, сертифікований викладач у напрямку Mind & Body - Pilates з практичним досвідом більш 10 років, МС зі спортивного туризму, КМС зі спортивного орієнтування.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Pilates (FIT BALL)".

Майстер-клас "Pilates (MAT WORK)". Базовий майстер-клас навчання класичним рухам Pilates на матах. В основі методики - класична англійська школа. Розрахований як на початківців та середнього рівня інструкторів групових програм "Розумне тіло", тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, так і на клієнтів фітнес клубів, які активно займаються по методикам Pilates або використовують елементи цих методик в своїх основних тренуваннях.
Майстер-клас (2 години) включає теоретичну та практичну частину і навчить учасників методикам тренувань базового рівня і основних вправ Pilates на матах без додаткового обладнання - це прекрасний спосіб активувати глибокі м'язи-стабілізатори, поліпшити відчуття балансу.
Майстер-клас проводить Анна Бабич - викладач кафедри «Здоров'я, фітнесу та рекреації» НУФВіСУ, сертифікований викладач у напрямку Mind & Body - Pilates з практичним досвідом більш 10 років, МС зі спортивного туризму, КМС зі спортивного орієнтування.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Pilates (MAT WORK)".

Майстер-клас "Zumba®"
Zumba® fitness - це сучасний і один з найуспішніших фітнес напрямків у світі! Танцювальна фітнес програма, заснована на латиноамериканських і світових ритмах. Zumba®- це ефективно, цікаво і весело!
Даний майстер-клас - для всіх бажаючих, любителів танцювальних фітнес програм, хто вже знайомий з Zumba® fitness, або чув про неї і хоче познайомитися ближче.
Тренування включає в себе базові рухи фітнесу, аеробіки, латиноамериканських танців, belly dance і навіть хіп-хоп напрямку! І це далеко не весь список. Такий мікс дозволяє будувати тренування різнопланово. А як відомо, різноманітність - найкращі ліки проти нудьги і втоми!
Проводить майстер-клас Анна Розвадовська - магістр хореографії, ліцензований інструктор Zumba® fitness (B1, B2, ProSkills), PortDeBras®, сертифікований інструктор групових програм, персональний тренер, презентер міжнародних фітнес конвенцій ZUMBA® fitness Party, Go! Sport і ProFit.
Після закінчення майстер-класу буде проводитися сертифікація спеціалістів "Zumba® fitness".

Майстер-клас "Інтервальне тренування в групових програмах". Інтервальна тренування (Interval training) - це «фішка» фітнесу - поєднання двох типів навантаження (силовий і аеробного) і супервисокою інтенсивності. Ці заняття прискорюють обмін речовин, тренують серцево-судинну і м'язову витривалість. Інтервальні програми сприяють збільшенню життєвого об'єму легенів. Ефективні в боротьбі із зайвими кілограмами.
Базовий майстер-клас розрахований як на початківців та середнього рівня інструкторів групових програм, тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, так і на активних клієнтів фітнес клубів, які хочуть поліпшити ефективність своїх тренувань.
Майстер-клас (4 години) включає теоретичну та практичну частину і навчить учасників фізіології і методикою інтервального тренінгу, засобам регулювання навантаження та інтенсивності, методам підбору основних вправ, складання і розучування комбінацій.
Проводить майстер-клас Ольга Бабич - МС з легкої атлетики, сертифікований тренер-методист групових програм і персонального фітнесу з 20-річним досвідом роботи в сфері фітнесу, викладач Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT», автор статей з фітнесу та здорового способу життя, учасник телепроектів, презентер міжнародних і всеукраїнських фітнес конвенцій.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Interval training в групових програмах".

Майстер-клас "Stretching". Стретчинг - це система вправ, основна мета яких - розтяжка зв'язок і м'язів, а також підвищення гнучкості тіла. Назва цього напрямку фітнесу запозичена з англійської мови: слово Stretch в перекладі на українську означає «еластичність, розтягнення». Всупереч поширеній думці стретчинг - це не просто можливість сісти на шпагат. Є велика кількість вправ, спрямованих на розтяжку м'язів шиї, рук, спини, ніг, а також технік, спрямованих на підвищення пластичності суглобів і розтяжки глибоких м'язів.
Майстер-клас відкритий для всіх бажаючих: як для інструкторів групових програм, персональних тренерів, реабілітологів і фахівців ЛФК, які придбають необхідні знання та навички для викладання стретчинга або застосування його елементів в форматі роботи фітнес-клубу, спа-салону, санаторію, профілакторію, школи, навчального центру, так і для активних клієнтів фітнес клубів.
Майстер-клас (2 години) включає в себе практичну і теоретичну частину. Теоретична частина: значення розтяжки, короткий опис анатомії розтяжки і її типи. Практична частина: приклад уроку Stretсhing. Урок по стретчінгу може набувати різні відтінки: класичний, хореографічний, силовий і інші. Учасники отримають знання в області гімнастики, Pilates, йоги і навіть балету, що дозволить прогресувати від найпростіших вправ до найскладніших і дасть можливість відчути всю красу стретчинга.
Проводить майстер-клас Ольга Ковальчук - фахівець з фізичної реабілітації та фітнесу. Персональний тренер, тренер групових програм (функціональний, силовий тренінг, TRX, Yoga, Pilates) з 7 річним досвідом роботи. Сертифікований фахівець, презентер різних фітнес конвенцій по напрямках Tri Yoga і Power Stretching. МС з художньої гімнастики.
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Stretching".

Майстер-клас "Підготовка до змагань в класі Фітнес-бікіні". У світ фітнесу прийшла нова ера. Зараз багато дівчат хочуть не просто схуднути, а створити ідеальні пропорції свого тіла за допомогою фітнесу. Тому даний майстер-клас буде присвячений номінації фітнес-бікіні і розповість, як стати міссфітнес-бікіні звичайною дівчиною, яка раніше, можливо, взагалі ніколи не займалася в залі, і більше того - мала проблеми із зайвою вагою.
Під час майстер-класу (2 години) учасники дізнаються про те, хто така фітнес-бікіні:
- Міфи про бікіні;
- Мотивація;
- Пропорції, форма;
- Талія і силові тренування;
- Целюліт і проблемні жіночі зони;
- Образ: купальник, взуття, макіяж, дефіле;
Отримають рекомендації по харчуванню:
- спортивне харчування;
- Міжсезоння, сушка, підводка;
- Небезпеки низьковуглеводній дієти.
Ознайомляться з особливостями жіночого тренінгу, підбору вправ і багато іншого.
Проводить майстер-клас Олександра Кубрак - абсолютна чемпіонка України в класі "Фітнес-бікіні" (IFBB), персональний тренер, тренер групових програм в «СпортЛенд».
Після закінчення майстер-класу учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з "Вodybuilding".