Клуби
Розклад занять РусУкр

Курси

Курс "Підготовка фахівців з реабілітації" є базовим у підготовці фахівців з реабілітації (ЛФК) і розрахований на найширшу аудиторію: на тих, хто має досвід роботи за фахом персональний тренер всіх категорій, інструктор ЛФК, тренер-реабілітолог, і хоче структурувати вже вивчений матеріал, навчитися аналізувати, інтегрувати та застосовувати знання з реабілітації в роботі в фітнес клубах, косметологічних центрах, спа-салонах, санаторіях, профілакторіях, школах, навчальних центрах та ін.
За час проходження поглибленого (30 годин) курсу слухачі навчаються:
- Визначення патогенезу найбільш поширених захворювань і травм опорно-рухового апарату;
- Основним принципам і інструментам реабілітації;
- Методам оцінки можливостей людини і підбору вправ для профілактики і корекції патологій;
- Складання і реалізації комплексних реабілітаційних програм.
При успішному закінченні курсу і проходження підсумкової атестації (оцінки теоретичних знань і практичних навичок) видається диплом "Спеціаліст з реабілітації (ЛФК)".

Курс «Інструктор тренажерного залу 1-го рівня» є базовим і розрахований на широку аудиторію слухачів: тих, хто бажає отримати кваліфікацію «інструктор тренажерного залу», почати роботу інструктором і персональним тренером, але не має початкового базової освіти з фітнесу або фізичну культуру і спорту, хто має невеликий досвід тренувань, цікавиться фітнесом і заняттями в тренажерному залі «для себе».
За час проходження інтенсивного (69 годин) курсу слухачі вивчають всі дисципліни, необхідні для освоєння даної спеціальності:
- Основи анатомії, фізіології, біохімії, біомеханіки;
- Основи теорії і методики ведення тренувань з фітнесу (розвиток основних фізичних якостей, техніка виконання основних і допоміжних вправ, інструктаж, складання тренувальних програм);
- Основні стандарти сервісу (психологія фітнесу, правила надання невідкладної допомоги, основи реабілітації та складання дієтологічних програм).
При успішному закінченні курсу видається диплом "Інструктор тренажерного залу". Після проходження підсумкової атестації (оцінки теоретичних знань і практичних навичок) найкращим слухачам пропонується працевлаштування.

 

курс2

Курс «Персональний тренер тренажерного залу 2-го рівня» розрахований на тих, хто має базову освіту за фахом, тренерів, котрі мають невеликий досвід роботи і бажають підвищити рівень знань і послуг, що надаються, вийти на більш високий професійний рівень, а так само претендують на підвищення кваліфікації. Випускники цього курсу мають право претендувати на роботу в фітнес клубі преміум-класу і здатні вирішувати найскладніші тренувальні завдання.
За час проходження поглибленого (35 годин) курсу слухачі навчаються:
- Особливостям тренінгу з різними групами клієнтів (вагітні та жінки, які народжували, люди похилого віку та потребують реабілітації люди, діти і підлітки, клієнти з низьким рівнем підготовленості, спортсмени);
- Методиці застосування і техніці виконання вправ з використанням додаткового фітнес обладнання;
- Підбору вправ і складання тренувальних програми і програм харчування.
- Високим стандартам сервісу і психологічним прийомам взаємодії з вищевказаними категоріями клієнтів.
При успішному закінченні курсу і проходження підсумкової атестації (оцінки теоретичних знань і практичних навичок) видається диплом "Персональний тренер тренажерного залу"

курс3

Курс "Фахівець із харчування. Спортивне харчування" є базовим у підготовці фахівців з харчування (нутриціології) і спортивного харчування розрахований на найширшу аудиторію: як на тих, хто цікавиться питаннями раціонального харчування, прагне упорядкувати своє харчування і харчування своєї сім'ї, так і на тих, хто хоче працювати або має не великий досвід роботи за фахом лікар-дієтолог, нутриціоніст, тренер, бармен спорт-бару в фітнес клубах, косметологічних центрах, спа-салонах, санаторіях, профілакторіях, школах, навчальних центрах та ін.

За час проходження інтенсивного (36 годин) курсу слухачі вивчають всі дисципліни, необхідні для засвоєння даної спеціальності:
- Анатомію ШКТ, травної системи, основи фізіології та біохімії харчування, гормональної регуляції процесів травлення;
- Клінічні аспекти дієтології (профілактика ожиріння, захворювань внутрішніх органів і опорно-рухового апарату) та способи їх корекції, гігієна та психологія харчування;
- Алгоритм складання програм харчування і їх практичного застосування;
- Питання спортивного харчування і його застосування.
При успішному закінченні курсу і проходження підсумкової атестації (оцінки теоретичних знань і практичних навичок) видається диплом "Спеціаліст з нутриціології і спортивного харчування".

курс4

Курс "Підготовка інструкторів групових програм 1-го рівня" є базовим і розрахований на тих, хто хоче отримати нову професію - інструктор фітнесу, інструктор групових програм з аеробіки, степ-аеробіки та силових напрямків. Вчителями є професіонали з багаторічним досвідом викладання та практичної діяльності.

За час проходження курсу (63 години) слухачі вивчають:
- Основи анатомії, дієтології, спортивної медицини, біохімії і біомеханіки;
- Основи класичної аеробіки (музична грамота, ритміка, основні рухи і комбінації);
- Основи степ-аеробіки (основні кроки, комбінації, команди і вербальні настройки);
- Основні формати групових силових програм.
Кожен етап занять буде закінчуватися атестацією (оцінкою теоретичних знань і практичних навичок). При успішному закінченні курсу видається диплом "Інструктор групових програм". За підсумками проходження атестації кращим слухачам пропонується працевлаштування.

Курс-тренінг "Менеджер з продажу" 1-й рівень є базовим і розрахований на широку аудиторію слухачів: як на тих, хто бажає отримати кваліфікацію «Менеджер з продажу», почати роботу менеджером з продажу в фітнес клубі, але не має початкового базової освіти, так і на адміністраторів рецепції, співробітників відділу продажів, тренерів мають не великий досвід роботи, бажаючих отримати знання і навички продажів, вийти на більш високий професійний рівень, а так само претендують на підвищення кваліфікації.
За час проходження інтенсивного (14 годин) курсу слухачі освоять:
- Особливості продажу фітнес - послуг (фітнес - послуга, як предмет продажу);
- Типологію клієнтів, методи установки контакту з клієнтом;
- Техніки малого розмови, постановки питань, активного слухання;
- Роботу з запереченнями і цінами;
- Основні положення по якісному обслуговуванню клієнтів, принципи психології клієнтоорієнтації і поведінки в конфліктних ситуаціях.
При успішному закінченні курсу видається диплом "Менеджер з продажу". Після проходження підсумкової атестації (оцінки теоретичних знань і практичних навичок) найкращим слухачам пропонується працевлаштування.