Клуби
Розклад занять РусУкр

Семінари

Семінар "Остеопатичне звільнення Атланта". Сеанси краніосакральної остеопатії корисні не тільки хворим, а й здоровим людям. Вони є прекрасною профілактикою, підвищують опір організму до хвороб, підтримує його в тонусі, покращують психоемоційний фон і нормалізують роботу центральної нервової системи. Семінар розрахований на персональних тренерів, масажистів, реабілітологів, лікарів-остеопатії і розроблявся з метою поліпшення якості послуг, що надаються, так як ці техніки дуже легкі в застосуванні і не вимагають великих енерговитрат, прекрасно можуть доповнювати будь-які масажні програми, але їх терапевтичний феномен незрівнянно глибше.

На семінарі (10 годин) будуть висвітлені питання про методи енергетичного захисту фахівця (техніка знаходження негативного вектора клієнта). Учасники семінару познайомляться з такими поняттями як звільнення тканин і терапевтичний пульс. Навички отримані на семінарі "Остеопатичне звільнення "Атланта" ефективні для лікування таких захворювань і порушень в організмі як:
- Гіпертонія;
- Сколіоз;
- Мігрень;
- Запаморочення;
- Підвищена стомлюваність і хронічна втома;
- Родові травми;
- Гіперактивність;
- Психо-емоційні порушення;
- Зниження слуху, шум у вухах;
- Дисфункції органів таза;
- Хронічна вертебро-базелярна недостатність (порушення мозкового кровообігу);
- Ревматоїдний артрит;
- Уро-генітальні дисфункції;
- Захворювання тазо-стегнових суглобів;
- Аритмії і багато інших.
Проводить семінар Роман Головченко - відомий лікар-остеопат, мануальний терапевт, фізичний реабілітолог, провідний співробітник медичного центру "Альтернатива", викладач з 12-річним стажем, випускник інституту Апледжера (США), інституту Барреля (Франція), автор безлічі навчальних програм.
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з краніосакральної остеопатії.

семинар

Семінар "Постізометрична міофасциальна релаксація в Fitness та Wellness індустрії". Дана програма розрахована на персональних тренерів, масажистів, лікарів-остеопатів і розроблялася з метою поліпшення якості послуг, що надаються масажистами, так як застосовуючи техніку фахівець зможе впливати на глибинні м'язові структури, знімаючи напругу з тих груп м'язів, на які, за допомогою звичайних масажних методик, впливати неможливо.

Учасники семінару (10 годин) зможуть познайомитися з навчальною програмою представляє собою комплекс нетравматичних і безболісних мануальних маніпуляцій спрямованих на усунення:
- Гіпертонусу м'язів;
- Больових відчуттів різної локалізації;
- Обмеження рухливості;
- Утиск нервових корінців, що супроводжуються гострим болем;
- Оніміння рук і ніг;
- Порушення мозкового кровообігу, що супроводжується постійними головними болями, погіршенням пам'яті, концентрації, зору, слуху, загального емоційного і тілесного стану.
Проводить семінар Роман Головченко - відомий лікар-остеопат, мануальний терапевт, фізичний реабілітолог, провідний співробітник медичного центру "Альтернатива", викладач з 12-річним стажем, випускник інституту Апледжера (США), інституту Барреля (Франція), автор безлічі навчальних програм.
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з постізометричної міофасциальної релаксації.

семінар2

Семінар "Міофасциальний релізинг".  Принциповою відмінністю міофасціального масажу є те, що в даній масажній програмі існує блок маніпуляцій спрямований на синхронізацію діафрагмальних і апоневротических структур, що раніше не зустрічалося в жодній масажній системі, оволодівши якими фахівець зможе вийти на якісно новий щабель майстерності, знайти немислимі раніше можливості в діагностиці і лікуванні.

Учасники семінару (10 годин) зможуть познайомитися з такими техніками як:
- Розвиток перцепції - це сприйняття об'єктів матеріального світу (характеристик тканин тіла) не так, як ми сприймаємо їх нашими органами почуттів, а такими, якими вони є насправді;
- Сепарація або розтягнення тканин - виконується в напрямку найбільшої напруги тканини (в сторону від тканинного ушкодження) і проводиться до терапевтичного феномена (зупинки руху).
- Розгортання тканин - принцип якої полягає в наступному: тканина рухається туди, де вона повинна бути в даний момент часу. В основі пропонованих маніпуляцій лежить квантово-механічне розуміння процесів, що відбуваються в тканинах.
Проводить семінар Роман Головченко - відомий лікар-остеопат, мануальний терапевт, фізичний реабілітолог, провідний співробітник медичного центру "Альтернатива", викладач з 12-річним стажем, випускник інституту Апледжера (США), інституту Барреля (Франція), автор безлічі навчальних програм.
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з міофасциального релізингу.

семінар3

Семінар "Жіночий фітнес і додаткове обладнання". Семінар (3 години) розрахований на персональних тренерів, інструкторів групових програм і тренажерного залу, клієнтів фітнес клубів. Під час семінару будуть розкриті особливості:

- Фізіології жіночого організму;
- Фітнес тренувань жінок.
Будуть надані рекомендації щодо:
- Визначення рівня фізичної підготовленості;
- Підбору вправ, дозування навантажень і складання тренувальних програм.
У розділі семінару про додаткове обладнання ведучі поділяться з учасниками прийомами, як можна урізноманітнити і поліпшити тренінг жінок за допомогою вправ з вагою власного тіла, застосовуючи додаткове обладнання (босові, фіт-боли, канати, медицин-боли, функціональні петлі).
Проводить семінар Леонід Бойко - МС з легкої атлетики, КМС з бодібілдингу, тренер з фізичної підготовки в хокейній команді «Сокіл», персональний тренер з практичним досвідом роботи більше 25 років, викладач Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT», лектор «Академії Фітнес» , презентер фітнес конвенцій «Планета фітнес».
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок щодо застосування основного і додаткового обладнання в жіночому фітнесі.

Семінар "Харчування жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих" розкриє особливості фізіології жінок на різних етапах вагітності і годування дитини, розрахований на найширшу аудиторію: як на персональних тренерів, інструкторів тренажерного залу і групових програм, лікарів-дієтологів, так і на жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих мам, подружжя та ін.
Учасники семінару (8 годин) отримають знання з питань:
- Особливості годування матері і дитини в певні триместри вагітності;
- Критичні моменти вагітності, як їх уникнути або пом'якшити;
- Рекомендації по списку продуктів, нормам збільшення ваги, кількості калорій, насиченню раціону вітамінами, макро-, мікроелементами,
- Співвідношення харчування і фізичних завантажень.
Проводить семінар Олександр Кущ - спортивний лікар, лікар-дієтолог з 15-річним стажем роботи у фітнес індустрії, лектор освітніх програм, презентер фітнес конвенцій (ProFit) і симпозіумів по косметології (anti-age терапія), директор Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT».
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з дієтології.

Семінар "Психологічний контракт з клієнтом - шлях до успіху" присвячений тонкощам психологічних взаємин між продавцем і покупцем, тренером і клієнтом. Семінар розрахований на найширшу аудиторію: керуючих, менеджерів з продажу, адміністраторів, персональних тренерів усіх категорій, інструкторів групових програм і тренажерного залу, ЛФК, тренерів-реабілітологів, фахівців з різних сфер обслуговування, які хочуть структурувати вже наявний досвід, навчитися аналізувати, інтегрувати і застосовувати знання з психології в своїй роботі в фітнес клубах, косметологічних центрах, спа-салонах, санаторіях, профілакторіях, школах, навчальних центрах та ін.
Учасники семінару (4 години) дізнаються про:
- Межі відповідальності;
- Бар'єри у взаємовідносинах і способи їх подолання;
- Психологічні права покупця і продавця, клієнта і тренера.
Отримають конкретні методики і прийоми, які дозволять істотно поліпшити взаємозв'язок зі своїми клієнтами і підняти цінність своїх послуг і збільшити продажі.
Проводить семінар Олена Хорина - психолог, психотерапевт немедичних напрямків, м.н.с. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України, автор наукових статей, член Української асоціації транзактного аналізу та Українського товариства психотерапевтів.
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з психології.

Семінар "Реабілітація клієнтів з травмами колін" розкриє причини підвищеної травмоопасності колін і способи уникнути цього, розрахований на тренерський склад, лікарів-реабілітологів, фізіотерапевтів, клієнтів фітнес клубів, яких цікавить дана тематика.
Учасники семінару (4 години) дізнаються про:
- Особливості будови, біомеханіки, фізіології колінних суглобів людини;
- Основних травмах і патологічних процесах;
- Способи профілактики, лікування і відновлення;
- Методи консервативної терапії та лікувальної фізкультури, реабілітації та фізіотерапії.
Проводить семінар Олександр Кущ - спортивний лікар, лікар-дієтолог з 15-річним стажем роботи у фітнес індустрії, лектор освітніх програм, презентер фітнес конвенцій (ProFit) і симпозіумів по косметології (anti-age терапія), директор Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT ».
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з реабілітації.

Семінар "Функціональний тренінг в персональної тренуванні, в тренажерному залі". Під час семінару (10 годин) будуть розкриті особливості функціонального тренінгу. Семінар розрахований на персональних тренерів, інструкторів групових програм і тренажерного залу, клієнтів фітнес клубів.
Учасники дізнаються про тренування рухових якостей:
- Швидкістьі;
- Сила і витривалість;
- Спритність і баланс;
Отримають практичні навички по:
- Визначенню рівня фізичної підготовленості;
- Підбору вправ, дозування навантажень і складання тренувальних програм.
У розділі семінару про додаткове обладнання ведучі поділяться з учасниками прийомами, як можна урізноманітнити і поліпшити функціональний тренінг за допомогою вправ з вагою власного тіла, застосовуючи додаткове обладнання (босові, фіт-боли, канати, медицин-боли, функціональні петлі).
Проводить семінар Леонід Бойко - МС з легкої атлетики, КМС з бодібілдингу, тренер з фізичної підготовки в хокейній команді «Сокіл», персональний тренер з практичним досвідом роботи більше 25 років, викладач Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT».
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок щодо застосування основного і додаткового устаткування в функціональному тренінгу.

Семінар "Основи дієтології. Складання програм харчування" розкриє механізми енергозабезпечення м'язової діяльності і способи організації харчування для ефективного протікання пластичних процесів в ході відновлення організму після фізичних навантажень розрахований на найширшу аудиторію: як на тих, хто цікавиться питаннями раціонального харчування, прагне упорядкувати своє харчування і харчування своєї сім'ї, так і на персональних тренерів, спортивних лікарів, інструкторів з фітнесу, спортсменів, барменів спорт-барів і ін.
За час семінару (12 годин) будуть розглянуті:
- Анатомія шлунково-кишкового тракту і основи фізіології травної системи, біохімія харчування, гормональна регуляція процесів травлення;
- Способи визначення потреб у поживних речовинах і енергозабезпеченні;
- Схеми режиму харчування клієнтів в залежності від цілей і завдань при заняттях фітнесом;
- Алгоритм складання програм харчування і їх практичного застосування;
- Види спеціалізованого спортивного харчування і його роль при складанні програм харчування.
Проводить семінар Олександр Кущ - спортивний лікар, лікар-дієтолог з 15-річним стажем роботи у фітнес індустрії, лектор освітніх програм, презентер фітнес конвенцій (ProFit) і симпозіумів по косметології (anti-age терапія), директор Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT ».
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з дієтології.

Семінар "Функціональне тренування в групових програмах". Даний семінар присвячений найпопулярнішому в світі напрямку фітнесу - функціональному тренінгу розрахований на інструкторів групових програм, які хочуть опанувати сучасними методиками проведення функціональної тренування.
Учасники семінару (10 годин) детально дізнаються про:
- Принципи функціонального тренінгу, цілі і завдання функціонального тренування;
- Анатомічну спрямованість вправ;
- Види, типи і властивості функціональних рухів людини використовуваних в функціональному тренінгу;
Оволодіють практичними навичками:
- Складання комплексів вправ і розучування багатофункціональних комбінацій;
- Визначення і зміни інтенсивності в функціональному груповому тренінгу;
- Застосування багатофункціональних вправ з додатковим обладнанням.
Проводить семінар Ольга Бабич - МС з легкої атлетики, сертифікований тренер-методист групових програм і персонального фітнесу з 20-річним досвідом роботи в сфері фітнесу, викладач Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT», автор статей з фітнесу та здорового способу життя, учасник телепроектів , презентер міжнародних і всеукраїнських фітнес конвенцій.
Після закінчення семінару учасникам видається сертифікат про отримання теоретичних знань і практичних навичок з функціональному тренінгу в групових програмах.