Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ДЕЯКІ ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ З 30.09.19
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Upper body

Body sculpt

04.12.19 Відміна ABS (30 хв.) Початок 9:30

Upper body

ABS (30 хв.) Початок 9:30

10:00
Step 1

Fit Cross

Чігрецька Наталя

АВТ

Basic Step

Step 1

Body sculpt

Dance Fit

11:00
Stretching (45хв.)

Dance Fit

Stretching (45хв.)

Press+ Buttocks

Сисіна Аліна

Stretching (45хв.)

Stretching (45хв.)

АВТ

12:00
Здорова спина

Мудрик Катерина

Гнучка сила

Мудрик Катерина

13:00
БОКС дорослі

Бойко Владислав

14:00
15:00
16:00
Smart Boxing ДІТИ (з 8-12 РОКІВ) Початок 16:30

початок 16:30 Чирлідинг (діти)

Angels

Smart Boxing ДІТИ (з 8-12 РОКІВ) Початок 16:30

початок 16:30 Чирлідинг (діти)

Angels

Smart Boxing ДІТИ (з 8-12 РОКІВ) Початок 16:30

17:00
Smart Boxing ДІТИ (з 8-12 РОКІВ)

початок 17:30 Чирлідинг (діти)

Angels

Smart Boxing ДІТИ (з 8-12 РОКІВ)

початок 17:30 Чирлідинг (діти)

Angels

Smart Boxing ДІТИ (з 8-12 РОКІВ)

18:00
Basic Step

18:30 ABS (30 хвилин)

АВТ

18:30 ABS (30 хвилин)

Body sculpt

19:00
Upper body

Sexy Bums

Чігрецька Наталья

Basic Step

Step 1

Stretching (45хв.)

20:00
Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

Dance Fit

Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

Fit Cross

Чігрецька Наталья

Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

21:00
Stretching (45хв.)

Power Stetching

Назаренко Екатерина

Stretching (45хв.)

Розклад групових занять Зал 2 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ДЕЯКІ ЗМІНИ У РОЗКЛАДІ! З 30.09.19
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Hatha yoga

Pilates matwork (1рівень)

Hatha yoga

Pilates matwork (I рівень)

Hatha yoga

10:00
Power yoga

Главчева Марія

Callanetics

Power yoga

Главчева Марія

Barre

Холодцева Наталя

Power yoga

Главчева Марія

Чирлідинг (діти)

Angels

11:00
TRX

Чігрецька Наталя

Pilates matwork (II-IIIрівень)

Холодцева Наталя

Flex Stretch.

Макушева Альона

Callanetics

TRX

Макушева Альона

Чирлідинг (діти)

Angels

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Початок о 16:20 Kids Dance (3-6 років) СпортЛенд Danza

Початок о 16:20 Kids Dance (3-6 років) СпортЛенд Danza

17:00
Сучасна Хореографія (6-12 років) СпортЛенд Danza

Сучасна Хореографія (6-12 років) СпортЛенд Danza

18:00
Pilates matwork (1рівень)

Pilates matwork (1рівень)

19:00
Barre

Холодцева Наталя

19:30 Fitness Yoga

Попова Лада

Callanetics

19:30 Fitness Yoga

Попова Лада

20:00
Callanetics

20:30 БОКС дорослі.

Бойко Владислав

Press+ Buttocks

Сисіна Аліна

20:30 БОКС дорослі.

Бойко Владислав

Press+ Buttocks

Сисіна Аліна

21:00

 

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube