Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Basic step

ABT

9:30 АBS

Aerobics Dance

9:30 АBS

9:15 Dance mix 45'

10:00
Upper body

Power Jump *за записом

Сєргєєва Анна

FITBALL & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

ABT

Power Jump *за записом

Сєргєєва Анна

Zumba

Body sculpt

11:00
Sky jumping *за попереднім записом

Філіпова Віта

Pilates Matwork (I рівень)

step 1

Hot bums

Філіпова Віта

Pilates Matwork (I рівень)

Basic step

Sky jumping *за попереднім записом

Філіпова Віта

12:00
ABT

Stretching

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Upper body

DANCE MIX

Upper body

18:30 АBS

Basic Step

19:00
Hot bums

Плотнікова Юлія

Sky jumping *за попереднім записом

Філіпова Віта

Hot bums

Плотнікова Юлія

Basic Step

Hot bums

Філіпова Віта

20:00
Strip plastika basic

ABT

Strip plastika basic

Sky jumping *за попереднім записом

Філіпова Віта

ABT

21:00
АBS

Stretching

АBS

Розклад групових занять Зал 2
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Morning yoga

Morning yoga

10:00
Body balance

Рогожина Ольга

Ballet yoga

Степанищенко Анна

Barre

Рогожина Ольга

Ballet yoga

Степанищенко Анна

Callanetics

Latina Advanced

Шкуренко Сергій

11:00
Pilates Matwork (I рівень)

Zumba

Pilates Matwork (I рівень)

Zumba

Power stretching

Рогожина Ольга

Zumba

Dance mix

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
оренда

LolaKIDS MODELS Agency

оренда

LolaKIDS MODELS Agency

17:00
оренда

LolaKIDS MODELS Agency

оренда

LolaKIDS MODELS Agency

18:00
оренда

LolaKIDS MODELS Agency

Stretching

оренда

LolaKIDS MODELS Agency

Belly Dance

19:00
Pilates Matwork (I рівень)

Belly Dance

Callanetics

Stretching

20:00
FITBALL & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

Power Pilates (з мал.облад.)

Сєргєєва Анна

21:00
Stretching

Stretching

Розклад групових занять Fight Club
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(8:00--9:30)

GRAPPLING (без GI)

(8:00--10:30)

9:00
10:00
BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

GRAPPLING (без GI)

(10:30--12:00)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(10:30--12:00)

11:00
BRAZILIAN JIU-JITSU / GRAPPLING

(11:00--13:00)

12:00
BRAZILIAN JIU-JITSU 6-13 років (без GI)

13:00
14:00
15:00
16:00
16:15 kyokushin karate (6-8 років)

16:15 kyokushin karate (6-8 років)

kyokushin karate (6-8 років)

17:00
17:30 kyokushin karate (8-10 років)

17:30 kyokushin karate (8-10 років)

GRAPPLING (без GI)

(17:00--18:30)

18:00
BRAZILIAN JIU-JITSU 6-13 років (без GI)

BRAZILIAN JIU-JITSU 6-13 років (без GI)

19:00
GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

GRAPPLING (без GI)

(19:00--20:30)

BRAZILIAN JIU-JITSU (з GI)

(19:00--20:30)

17:30 kyokushin karate (8-10 років)

20:00
21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube