Клуби
Розклад занять РусУкр

Фактори підвищення холестерину.

 

Фактори підвищення холестерину.
Підвищений холестерин небезпечний, він викликає проблеми з серцем та судинами. Це знають всі. Ми розповімо вам про головні чинники підвищення холестерину в організмі людини.

• Недолік статевих гормонів.
Вчені вказують на те, що компоненти холестерину беруть участь у синтезі статевих гормонів. З віком організм виробляє все менше таких гормонів. Відповідно, рівень холестерину, що залишається невзятий для гормонального виробництва, починає рости.

• Дефіцит вітаміну D.
Така нестача важливого для багатьох фізіологічних процесів вітаміну шкідлива, якщо у людини ослаблений кишківник. При здоровому активному кишківнику організм легше переносить навіть цей дефіцит.

• Брак мікроелементів.
Брак мікроелементів: омега-3, йоду, заліза, вітамінів групи В та інших корисних мікроелементів сприяють підвищенню холестерину. Ці мікроелементи допомагають збереженню рівня холестерину в нормі та забезпечують збалансовану роботу внутрішніх органів та кровотворення.

• Зловживання цукром.
Дослідження показують, що молекули цукру здатні об'єднуватися з гемоглобіном та міняти структуру цього білка. Мікроскопічні частинки гемоглобіну приймають форму, яка ушкоджує стінки судин, а у відповідь організм підсилює синтез холестерину, який грає роль жирового мастила для захисту судинної тканини.

• Інші фактори.
Спровокувати підвищення рівня холестерину може спадковість, місце проживання, стреси, захворювання печінки та кишківника, а також шкідливі звички.

Стежити за здоров'ям треба завжди та постійно. Наші тренера не тільки складають правильну програму тренувань, а й правильну дієту (виходячи з мети тренувань), в яку включені всі потрібні вітаміни та мікроелементи, для здорового функціонування організму.

Забронювати кліп тренувань ви можете за телефоном:
+380 (67) 761-15-51

Новини