Клуби
Розклад занять РусУкр

Проблеми зі спиною?

Проблеми зі спиною в нинішній час набирають все більше і більше обертів.

Кожен третій скаржиться на болі у попереку, шиї або у грудному відділі спини. Проблема виникає через те, що люди все більше ведуть сидячий спосіб життя, тривалий час працюють за комп'ютером та мало рухаються. Навіть існує спеціальне поняття - "офісний синдром". 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, хвороби, які пов'язаними з опорно-руховим апаратом (ОДА), страждає приблизно 80% населення у віці від 30 до 50 років. Основною проблемою хвороби - тривале нерухоме положення спини, шиї та рук, яка призводить до виникнення спазму м'язів.

Спина - основа рухового апарату та здоров'я всього організму. Тому не дарма більшість лікарів і фізіотерапевтів люблять говорити фразу: «рух - це життя». Для запобігання болю у спині лікарі та тренера радять виконувати фізичні навантаження. Перш за все слід підібрати правильні фізичні вправи, щоб привести спину в тонус. Якщо є проблеми з хребтом, то початковий етап тренувань буде спрямований на формування власного м'язового корсета з акцентом на проблемні зони. Для початку можна зміцнювати спину на блочних тренажерах з невеликою вагою або за допомогою еспандера. 

Наступний етап тренувань - зміцнення м'язових груп спини та відновлення симетричності мускулатури в цілому. Для зміцнення спини можна використовувати гіперекстензію. Але якщо у вас є проблеми з попереком, наприклад гіпертонус, то використовувати цей тренажер не радиться. 

Програми тренувань складаються індивідуально і обов'язково коригуються в процесі. При необхідності тренування можуть бути доповнені дихальною гімнастикою, йогою або пілатесом.

Слідкуйте за своїм тілом та здоров'ям. Команда тренерів СпортЛенд завжди готова вам у цьому допомогти!
(с) Микола Семчук, тренер Спортленд, Лівобережна.

Телефонуйте: +380 (67) 761-15-51

 

 

Новини