Клуби
Розклад занять РусУкр

Штанга vs кардіо

 

   Є стереотипна думка, що ефективне тренування для втрати ваги це тільки кардіо, а для нарощування м'язів — силове тренування. Тоді навіщо жінці займатися в залі з вагою, якщо її мета схуднути, а не накачати м'язи?
Розберемось, що краще впливає на схуднення: кардіо або силове тренування.

   Зовнішній вигляд тіла визначає співвідношення м'язів і жиру. Чим більше м'язів і менше жира— тим більше струнким і здоровим виглядає тіло. Рельєф, підтягнутість, тонус насправді означають лише одне — у міру розвинені м'язи під досить тонким прошарком підшкірного жира.

   Не секрет, що схуднення з кардіо відбувається не тільки, шляхом спалення жира, а й шляхом спалювання м'язів. Тіло стає візуально менше, але пропорції не змінюються. Тому в залі можна часто зустріти візуально худих жінок, але з великим відсотком жира.

   Коли поєднуються кардіо та силові тренування, тоді можливо спалювати жир, змінювати форми, пропорції та зробити тіло рельєфним, витонченим. Але не забувай про дієту і зниження калорій. Інакше об'єми виростуть, тіло буде виглядати ще більше.
Здорове схуднення — комплекс кардіо, силових тренувань, здорове харчування, міцний сон і режим. Це вся чарівна суміш на шляху до спортивного і здорового тіла.
(с) Михайло Щетинін, тренер СпортЛенд, Позняки.
Михайло 2-разовий чемпіон Європи з пауерліфтингу в окремих вправах та майстер спорту з пауерліфтингу.

Ти  можеш забронювати кліп тренувань за телефоном:
+380 (67) 761-15-51

Новини