Клуби
Розклад занять РусУкр

Sky Jumping - фітнес в польоті

В наш час, коли технології, наука і розвиток у різних сферах суспільства йдуть вперед – люди також прагнуть до чогось нового, оригінального, модного.

Sky Jumping (Скай джампінг) – ефективний та порівняно новий напрямок у фітнесі, який стає все більш популярним та бажаним. Унікальні рухи в активному темпі під енергійну музику на батутах - саме те, що впливає не тільки на настрій, а і на фігуру. Заняття підходять для людей будь-якого віку, які хочуть активно займатися і привести своє тіло в порядок.

Sky Jumping -  дослівно з англійської мови перекладається як «стрибки з неба». Насправді, такий фітнес напрямок, як Sky Jumpingє стрибками на батуті вниз, а не вгору, як це роблять діти стрибаючи на батутах. Як можна стрибати вниз?.. Ми немов протидіємо амортизації батута і рухаємося їй назустріч, намагаючись продавити полотно і торкнутися п'ятами землі. Саме ця особливість дозволяє зняти напруження з суглобів і попереку, які найчастіше страждають під час занять іншими активними видами фітнесу.

Переваги Sky Jumping:

- безпечний та цікавий напрямок у фітнесі;

- покращує роботу вестибулярного апарату;

- зміцнює м'язовий каркас тіла;

- нормалізує кисневий обмін і знижує рівень холестерину в крові;

- підвищує витривалість і збільшує об'єм легенів, прискорює приплив кисню в організм;

- знімає відчуття психологічної втоми.

Якщо додати до цього поліпшення сну, самопочуття і світовідчуття, то Sky Jumping можна вважати гідною заміною психотерапії.

Про Sky jumping можна писати багато, але зрозуміло стане все лише тоді, коли ти відчуєш себе на цьому незвичайному, веселому  і неймовірно інтенсивному тренуванні.

 

Ти можеш записатись на тренування в мережі Клубів:

СпортЛенд Дарниця, тел.: +380 (50) 382 92 81

СпортЛенд Позняки, тел.: +380 (50) 411 58 41

СпортЛенд Оболонь, тел.: +380 (50) 461 50 67

Новини