Клуби
Розклад занять РусУкр

Бойові програми

Кікбоксинг - це бойове мистецтво являє собою гармонійний сплав класичного англійського боксу, тхеквондо (таеквондо) і тайського боксу (муайтай). Незважаючи на свою молодість, він заслужив право вважатися одним з найдосконаліших видів єдиноборств.
 
Тайський бокс - одне із найбільш наближених до реального поєдинку спортивних єдиноборств. Найголовніша відмінність тайського боксу від інших видів єдиноборств - це наявність ударів ліктями й колінами, захоплень і кидків. У всьому світі тайські боксери є найбільш підготовленими до жорстких контактних поєдинків бійцями.
 
Бокс - один з найпопулярніших видів бойових мистецтв. Заняття боксом виробляють здатність швидко приймати рішення і максимально повно і раціонально використовувати навколишній простір. Бокс тренує швидкість, витривалість і реакцію.
 
Карате - класичне японське бойове мистецтво, яке поєднує в собі декілька рівноцінних складових: ката - технічні комплекси, що включають весь арсенал ударів, стійок, пересувань і елементи дихальної гімнастики та куміте - прикладний розділ. Рекомендований для будь-якого рівня готовності та вікових категорій.
 
Жіноча самооборона - це тренування, на яких ви вивчите ефективні прийоми і удари, придатні для застосування в реальних життєвих ситуаціях. Основна увага на заняттях приділяється прикладному аспекту - навчанню жінок захищатися від будь-якого нападу навіть у найнепередбачуванішій ситуації.
 
Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte