Клуби
Розклад занять РусУкр

Дитячий фітнес

Yoga baby - вправи побудовані на базових принципах йоги і адаптовані для занять з малюком.

Pilates baby (3-5) - Заняття розвиває у дитини гнучкість, зміцнює хребет і робить поставу малюка гарною.

Choreography  - хореографія для дітей зміцнює сердечно-судинну систему, м'язовий корсет, формує поставу. Заняття формують у дитини музичний слух.

Acrobatic - акробатика дає всебічний розвиток, формує лідерські якості та зміцнює здоров'я у дитини.

Gymnastics - гімнастика сприяє розвитку організму дитини, правильному формуванню скелета і м'язів.

Baby dance - навчання танцювальним крокам, розвиток музично-ритмічної координації, розвиток асоціативного мислення. Розвиває пластику, гнучкість, відчуття ритму.

Baby aerobics - тренування включає в себе аеробну розминку, основні кроки, танцювальні рухи.

Шустрики - цей вид заняття допоможе вашій дитині стати більш спритним у своїх рухах, а також розвиває функціональні можливості дитини.

Baby game - це розважальний вид фітнесу. Інструктор з дітьми проводить цікаві естафети та ігри, а так само тренування на координацію.

Fitness game  - це розважальний вид фітнесу. Інструктор з дітьми проводить цікаві естафети та ігри, а так само тренування на координацію.

Stretching - Це заняття покращує гнучкість, рухливість суглобів дитини і еластичність зв'язок та сухожиль.

Тхеквондо - Корейське бойове мистецтво, що включає в себе систему духовного тренування і техніку самооборони.

Pilates - Заняття допоможе зміцнити м'язи дитини, розвинути почуття балансу і координацію рухів. Діти навчаться правильному диханню, яке дозволяє якісніше виконувати фізичні вправи.

Yoga kids - В процесі заняття витягуються м'язові і нервові волокна, поліпшується кровообіг, нормалізується обмін речовин, що позитивно позначається на самопочутті та емоційному стані дитини.

Box, kickboxing  - Заняття направлено на збільшення витривалості й сили дитини, постановку удару, швидкий і ефективний захист. Це всього лише невелика частина того, чому можна навчитися на заняттях боксом.

Dance Mix - заняття включає в себе аеробну розминку, вправи на всі групи м'язів в танцювальній формі, основи хореографії з елементами різних танцювальних напрямків

Кувиркалкі - заняття допоможе Вашій дитині зміцнити м'язовий корсет, стати більш спритним і координованим у своїх рухах.

Гарна постава - заняття спрямоване на зміцнення м'язів спини і преса дитини з елементами хореографії та гімнастики

Спина Тор - заняття для малят в ігровій формі, спрямоване на зміцнення м'язів спини.

П'яточки-Носочки - заняття коригуючої гімнастики для малюків спрямоване на зміцнення м'язів склепіння стопи.

Латина - навчання одному з найпопулярніших і динамічних танцювальних напрямків в латиноамериканському стилі.

Fitness Mix - це адаптований комплекс вправ для дітей, прекрасно поєднує в собі аеробні техніки, силові блоки, статичну гімнастику і розтяжку. Заняття направлено на зміцнення м'язів спини, преса, корекцію постави і поліпшення роботи серцево-судинної системи.

Творча студія - фантазуємо та експериментуємо. У процесі заняття діти будуть малювати, ліпити, робити аплікацію та декупаж. 

Капоейра - бразильське національне бойове мистецтво, що поєднує в собі елементи танцю, акробатики, гри, і супроводжується національною бразильською музикою. Тренування проходять в ігровій формі, діти розвивають гнучкість і спритність, силу і витривалість.

Кіокушинкай КАРАТЕ - один з найбільш популярних видів спортивних єдиноборств. Це система фізичного і духовного виховання дитини.

Hip-Hop  - заняття включає в себе широкий діапазон стилів. Особлива манера виконання - широкі вільні рухи, стрибки, присідання, неповторний стиль одягу.

Sport Dance -  заняття включає в себе елементи акробатики, гімнастики та сучасної хореографії.

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte