Клуби
Розклад занять РусУкр

Франчайзинг Фітнес

Бажаєте стати власником фітнес клубу? Тоді ця інформація для Вас!

Компанія «ФІТНЕС, ФРАНЧАЙЗИНГ, КОНСАЛТИНГ, ПАРТНЕРСТВО – «САММІТ» пропонує:

Наш досвід – Ваш бізнес - фітнес!
У великих містах України 2 - 3,5% населення є клієнтами фітнес клубів. Для порівняння, в Києві 4%, у Варшаві ця цифра досягає 6%, у Кельні – 12%. Згідно з оцінками деяких експертів, у найближчі 5 років ринок фітнес послуг в Україні буде зростати щорічно на 20-30%, поки не досягне загального рівня членства в 5%. Ринок фітнес-послуг при зростаючому попиті споживачів розвивається надзвичайно динамічно, а франчайзинговий бізнес розвивається стабільно і приносить високий прибуток зацікавленим інвесторам.

Чому франчайзинг?
«Незалежність бізнесу, а не самотність в бізнесі». Система франчайзингу означає, що Ви є власником бізнесу, але Ви не залишаєтеся один на один з усіма проблемами і ризиками. Ідея франчайзингу досить проста - власник торгової марки (франчайзер) забезпечує Вас (франчайзі) повним набором бізнес-інструментів і постійною підтримкою. Повний пакет від вибору місця, формату до старту та подальший постійний супровід бізнесу.
Франчайзинг – це ваше особисте місце у великій сім’ї фітнес індустрії. Одним з найбільш ефективних шляхів досягнення цієї мети і є франчайзинг.

Що таке франчайзинг від «ФФКП «САММІТ»?
Якщо Ви бажаєте мати власний бізнес - фітнес клуб, ми забезпечимо рентабельність і прибуток. Пропонуємо Вам укласти договір франчайзингу, який включає:

Чому саме ТМ «СпортЛенд»?
Мережа фітнес клубів «СпортЛенд» більше 7 років успішно працює на ринку фітнес індустрії України, 11 реалізованих проектів, 7 клубів діючих під торговою маркою в Києві, 2 проекти у процесі реалізації, більше 30 000 клієнтів клубів, клієнтська база більше 60000 чоловік.

Договір франчайзингу з Компанією «ФФКП – «САММІТ» додатково включає: можливість отримання моніторингових, консалтингових, тренінгових або навчальних послуг від Центру професійної підготовки кадрів фітнес індустрії «САММІТ»:

Центр професійної підготовки кадрів фітнес індустрії «САММІТ» забезпечує:


Ми маємо варіанти партнерської участі у бізнесі – це 100% гарантія ефективності Ваших інвестицій і бізнес без проблем!

Додаткову інформацію ви можете отримати за тел.: 050 431 88 99

Право власності належить компанії Fitness Group Continent

http://fgc.com.ua/