Клуби
Розклад занять РусУкр
саммит

Про центр

Про центр

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ФІТНЕС ІНДУСТРІЇ «SUMMIT»

Якщо твоя мета – отримати початкову професійну освіту, знання про найновіші досягнення у галузі фітнесу, місце роботи за улюбленою спеціальністю - «SUMMIT» - КРОК ДО ТВОЄЇ МЕТИ:

Перший в Україні навчальний центр, що готує спеціалістів індустрії фітнесу професійного рівня з наступним гарантованим працевлаштуванням.

Перший в Україні навчальний центр, що навчає своїх слухачів згідно провідних світових стандартів. Структура навчання, кількість дисциплін, кількість навчальних годин, рівень викладачів відповідають найжорсткішим вимогам. Ми піклуємося про наших випускників.

Перший в Україні навчальний центр, що має повну методичну базу на основі найсучасніших методик і досягнень спортивної науки. Ми крокуємо в ногу зі світовими досягненнями.

Перший в Україні навчальний центр, що гарантує якість підготовки спеціалістів високого класу через застосування інтегрованої системи оцінки знань.

Перший в Україні навчальний центр, що надає комфортні умови для проведення, як теоретичних, так и практичних занять. У Вашому розпорядженні 8 діючих клубів, оснащених найсучаснішим обладнанням. Тут Ви отримаєте допомогу провідних методистів. Ми зробимо процес навчання зручним, цікавим і приємним.

Перший в Україні навчальний центр, що пропонує гнучку систему оплати, яка дозволяє отримати престижну професію за найзручнішим графіком. Ми робимо процес навчання вигідним. 

Перехід на сайт SUMMIT CENTER

 

 

Додаткову інформацію ви можете отримати за тел.: 050-300-32-69

Центр "Самміт" на Фейсбук та Інстаграм

 

Перехід на сайт SUMMIT CENTER