Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Князєв Андрій

Я, Князєв Андрій, маю більше 15 років спортивного та тренерського досвіду. Майстер спорту з бодібілдингу, Чемпіон Євразії з бодібілдингу в категорії Physique Master на чемпіонаті Євразії  NABBA-WFF 3.11.18., КМС з паверліфтингу та багаторазовий призер національних і міжнародних турнірів з цих видів спорту.

Друзі, як же важливо в житті займатися тим, що тобі подобається і приносить справжнє задоволення!

Пропоную силові й функціональні тренування, а також заняття для людей, які потребують: зменшення ваги та корекції фігури, набору м’язової маси, відновлення після пологів, реабілітації після травм і порушень опорно-рухового апарату. Працюю з людьми похилого віку. Надаю консультації з правильного здорового харчування.

Моя порада початківцям: перестаньте зважуватися після кожного тренування! Бо вага – не об’єктивна характеристика. Завдяки регулярним тренуванням і правильному харчуванню ваші м’язи стануть пружнішими, щильнішими і важчими. М’язи – важчі за жир! Звертайте увагу не на вагу, а на якість складу вашого тіла!

Запрошую вас до себе на заняття, на яких я поділюся власними знаннями і досвідом. Ми будемо змінювати якість вашого тіла, розберемося з енергетичною цінністю нутрієнтів, що складають ваш раціон та позбавимося «харчового сміття». Не виключаю, що завдяки спільним зусиллям зміниться і якість вашого життя!

Радий буду знайомству +380985334242

Підпишіться на мою сторінку в instagram: @knyazev_andrey_wff