Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Кузьмич Інна

Невпевненість в собі - це страх бути собою. Він включає в себе багато різних проявів, але суть залишається незмінною: людина дуже боїться показувати справжні почуття і проявляти свою індивідуальність. Це безпосередньо пов'язано з бажанням бути коханим і отримати визнання, що в принципі властиво кожній людині.

Ще маленькою дівчинкою відвідуючи концерти відомих танцівників, мене не покидала думка, що в мене так не вийде і я ніколи так не зможу!!! Але, одного дня, я зрозуміла, що перебування в цьому стані сильно заважає мені жити! Крок до занять був самим хоробрим і правильним. Поступові успіхи у спорті та хореографія зміцнили впевненість у собі й дали змогу відчувати себе на всі 100%, а приємним бонусом стали подорожі по Світу.

Хореографія і фітнес стали неодмінними атрибутами мого життя – це запорука здоров’я, естетика рухів людського тіла і душевна гармонія.

Висновок такий: не відкладайте КРОК ДО СВОЄЇ МЕТИ на завтра… Ноги в руки і скоріш до нашого гурту! Даю слово - не пожалкуєте. Разом ми подолаємо вашу невпевненість і знайдемо ключ до реалізації бажань і мрій, бо в нас супер команда!!! ❤️❤️❤️