Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Макушева Альона

Тренер-універсал групових програм. Майстер-тренер

 

Початком шляху до тренерської справи стала моя участь у танцювальному колективі народних танців, в якому провела більше 5-ти років. Далі була волейбольна команда, безліч захоплюючих турнірів і перемог. Але, через підготовку до вступу та перші 2 курси сумлінного навчання у ВУЗі, утворилася довга перерва у спортивному житті. Я помітила як, через брак фізичних навантажень, почало змінюватися моє тіло. А фізичний стан віддзеркалився й на психо-емоційному. Я твердо вирішила виходити з цього піке і відвідати заняття з аеробіки. Того ж дня фітнес стрімко і назавжди увірвався в моє життя.

З того часу я пройшла шлях від початківця до тренерської сертифікації з: TRX, Skyjumping, BodyCombat, step I, streching l, ll; pilates matwork та інших напрямків групових фітнес програм. Була учасником і презентером на Всеукраїнських та міжнародних фітнес конвенціях.

Фітнес - це моя професія. Фітнес – це моє хобі. Фітнес - це впевнені кроки по життю разом зі здоров'ям, красою та гарним настроєм.

На заняттях значну увагу приділяю, як підбору фізичних вправ, так і високому рівню психо-емоційного клімату.  Наразі, можу стверджувати, що точно знаю як зробити тренування корисними для тіла і духу.

Приходь та спробуй дійсно якісний фітнес. Чекаю Вас, на своїх тренуваннях!