Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
  • Центр Summit
Центр Summit

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ФІТНЕС ІНДУСТРІЇ «SUMMIT»

Якщо твоя мета – отримати початкову професійну освіту, знання про найновіші досягнення у галузі фітнесу, місце роботи за улюбленою спеціальністю - «SUMMIT» - КРОК ДО ТВОЄЇ МЕТИ:

Перший в Україні навчальний центр, що готує спеціалістів індустрії фітнесу професійного рівня з наступним гарантованим працевлаштуванням.

Перший в Україні навчальний центр, що навчає своїх слухачів згідно провідних світових стандартів. Структура навчання, кількість дисциплін, кількість навчальних годин, рівень викладачів відповідають найжорсткішим вимогам. Ми піклуємося про наших випускників.

Перший в Україні навчальний центр, що має повну методичну базу на основі найсучасніших методик і досягнень спортивної науки. Ми крокуємо в ногу зі світовими досягненнями.

Перший в Україні навчальний центр, що гарантує якість підготовки спеціалістів високого класу через застосування інтегрованої системи оцінки знань.

Перший в Україні навчальний центр, що надає комфортні умови для проведення, як теоретичних, так и практичних занять. У Вашому розпорядженні 8 діючих клубів, оснащених найсучаснішим обладнанням. Тут Ви отримаєте допомогу провідних методистів. Ми зробимо процес навчання зручним, цікавим і приємним.

Перший в Україні навчальний центр, що пропонує гнучку систему оплати, яка дозволяє отримати престижну професію за найзручнішим графіком. Ми робимо процес навчання вигідним. 

Додаткову інформацію ви можете отримати за тел.: 050-300-32-69