Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
БЕЗРОДІН ОЛЕКСАНДР
Персональний тренер вищої категорії – акредитований партнер Fitness Continent

Маю вищу освіту та не припиняю підвищувати кваліфікацію. Регулярно відвідую семінари, воркшопи зі складання комплексних програм корекції ваги в фітнесі і їх нутриційного супроводження; післятравматичної реабілітації; особливостей тренінгу клієнтів з порушенням функцій опорно-рухового апарату та роботи серцево-судинної системи.

Щоб домогтися бажаних результатів, потрібно поставити цілі.

Чоловіки, в основному, приходять "качати залізо", щоб набрати м'язову масу і зробити своє тіло рельєфним.

Більшість жінок обирають тренажерний зал, щоб схуднути і бути в тонусі.

Щоб досягти ваших цілей, потрібна регулярність і послідовність. Тому важливо скласти графік відвідування фітнес клубу, підібрати вправи направлені на досягнення того, чого ви прагнете. Ваші цілі повинні бути чіткими. Найкраще їх вимірювати та записувати цифрами. Вони мають бути реальні, адже травми через переоцінку власних сил – не та ціна, яку ви повинні платити за ідеальне рельєфне тіло.

Я допоможу вам у цьому. Ми не тільки проведемо тестування, підберемо для вас оптимальний графік та програму занять, але і розрахуємо потрібний дефіцит калорій та складемо дієту.

На кожному тренуванні буду ділитися з вами власними знаннями і досвідом. Впевнений, що вміння допомагати іншим - це найвищий рівень саморозвитку особистості!!!