Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
СКРИПЕЦЬ СЕРГІЙ
Персональний тренер вищої категорії - акредитований партнер «Fitness Continent».

Спорт - це штиб мого життя! Займаюсь ним скільки себе пам’ятаю. В мене навіть фото є на якому я маленький віджимаюся від полу, а сестричка на спині створює мені додаткове навантаження.

Я захоплююсь боксом і навіть брав участь у різноманітних турнірах, 10 років грав за районну футбольну команду, а з часом вподобав силовий фітнес і вирішив присвятити себе тренерській діяльності.

Своїм життєвим кредо вважаю слова Пола Клітероу: «Інвестуйте в себе. Ваша кар'єра – це мотор вашого багатства» тому, протягом 5 років професійної діяльності, невпинно вдосконалюю свої знання та практичні навички.

Запрошую вас на силові й функціональні тренування для яких потрібно зовсім трохи вільного часу, зручний одяг і взуття та бажання стати кращою версією себе!

У нашому клубі для цього створено найкращі умови, у тренажерному залі є все необхідне обладнання, а я підкажу, як ним користуватися, правильно виконувати ту і чи іншу вправу, допоможу скласти тренувальний план і дам рекомендації з правильного харчування для досягнення своєї мети.