Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
СТЕЛЬМАХ ОЛЕГ

Персональний тренер - акредитований партне Fitness Continent

З дитинства займаюся силовими видами спорту: боксом і важкою атлетикою. Останнім часом захоплююся Кроссфітом – це вид колових тренувань, які поєднують у собі кардіонавантаження, силові та гімнастичні вправи. Самі ж вправи працюють не лише на нарощення м'язової маси, а й підвищення функціональних можливостей: швидкості, витривалості, сили, гнучкості та координації. Тож прокачані скіли спокійно використовую у реальному житті, а не лише для фотографій в інстаграмі.

Люблю вдосконалюватися сам і допомагати іншим. Тому по закінченні курсів «Персональний тренер тренажерного залу» у Центрі професійної підготовки кадрів фітнес індустрії «САМІТ» розпочав тренерську діяльність.

Якщо вам здається, що можна отак просто самостійно займатися силовими тренуваннями, то тут вимушений вас трішки засмутити. Адже перші кілька місяців у тренажерному залі просто необхідно провести під пильним наглядом тренера, який не лише допоможе підібрати правильну програму, а й стежитиме за тим, аби ви собі не нашкодили.

З часом тренер дозуватиме навантаження так, аби ваш прогрес ріс на очах, ще й допоможе скласти правильний раціон харчування.

Ну і не варто забувати про те, що мотивація - це те, що допомагає почати, звичка - це те, що допомагає продовжувати.

А хороший тренер – справжній мотиватор!