Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
9:30 ABS (30 хвилин)

Upper Body

Basic step

ABT

Zumba

10:00
Step I

Interval

Белевцова Анастасія

Circular training

Назаренко Катерина

Functional

Белевцова Анастасія

Taе-bo

Назаренко Катерина

Step I

11:00
Taе-bo

Назаренко Катерина

Stretching (45 хвилин)

ABS (30 хвилин)

Basic step

ABS (30 хвилин)

Functional

Белевцова Анастасія

АВТ

12:00
Stretching (45 хв.)

ABS (30 хв)

13:00
14:00
15:00
16:00
16:00 - 17:30 Dior-Dance

Оренда студії

16:00 - 17:30 Dior-Dance

Оренда судії

16:00 - 17:30 Dior-Dance

Оренда студії

17:00
18:00
Upper Body

Body sculpt

ABT

Stretching (45 хв.)

Upper Body

19:00
Basic step

ABS (30 хвилин)

PUMP INTERVAL

Табачная Анастасія

TABBATA

Белова Ирина

CONTEMPORARY DANCE 1

20:00
TABBATA

Белова Ірина

LATINA

Strip dance

LATINA advance

Мироненко Дмитрий

PUMP+FUNCTIONAL

Табачная Анастасія

21:00
ABS (30 хвилин)

Stretching (45 хв.)

ABS (30 хвилин)

Розклад групових занять Зал 2
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

Kangoo Jumps

Назаренко Екатерина

10:00
BellyDance

BellyDance

11:00
Morning yoga

Morning yoga

12:00
Hatha yoga

Hatha yoga

ЗФП (6-13 років)

Мироненко Дмитро

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
ЗФП (6-13 років)

Мироненко Дмитро

Хореографія (6-13 років)

Мироненко Дмитро

18:00
Callanetics

Pilates Matwork (I рівень)

13.09.19 Віміна класу! Callanetics

19:00
Pilates Matwork (2-3 рівень)

Рогожина Ольга

Pilates Matwork з малим обладнанням

Рогожина Ольга

13.09.19 Віміна класу! Advance total body stretching

Рогожина Ольга

20:00
Stretching (45 хвилин)

Stretching (45 хвилин)

13.09.19 Віміна класу! PILATES matwork (1рівень)

21:00
Розклад групових занять Cycle
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
Cycle 45'

Галета Мирослав

Cycle 45'

Галета Мирослав

Cycle 45'

Галета Мирослав

Cycle 45'

Гнатюк Ігор

11:00
Cycle 45' АВС

Маркова Світлана

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Cycle 45'

Гнатюк Ігор

Cycle 45'

Гнатюк Ігор

19:00
Cycle 45' + АВС

Маркова Світлана

Cycle 45' + АВС

Маркова Світлана

20:00
21:00
Розклад групових занять TRX
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
9:30 TRX Level 2

Вірастюк Роман

10:00
11:00
TRX Level 2

Вірастюк Роман

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
TRX: Full body functional

Вірастюк Роман

TRX: HIIT curcuit + core

Вірастюк Роман

20:00
21:00
Розклад зона Боксу
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Бокс (6-13 років)

Ковеленко Павло

Бокс (6-13 років)

Ковеленко Павло

Бокс (6-13 років)

Ковеленко Павло

20:00
Бокс (початок 19:30)

Коваленко Павло

Кікбоксинг (початок 19:30)

Коваленко Павло

Спаринг (початок 19:30)

Коваленко Павло

21:00

 

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube