Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
9:30 ABS (30 хвилин)

Upper Body

9:30 ABS (30 хвилин)

Stretching (45 хв.)

Dance fit

10:00
Basic Step

Pump-functional

Педос Анастасія

ABT

Functional training

Педос Анастасія

Upper Body

Basic Step

ABT

11:00
Power stretching

Загородня Олександра

Stretching (45 хвилин)

Dance fit

Загородня Олександра

Body Sculpt

Power stretching

Загородня Олександра

Body Sculpt

Power stretching

Педос Анастасія

12:00
Stretching (45 хв.)

ABS (30 хв)

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Upper Body

Body sculpt

ABT

Body Sculpt

Upper Body

19:00
Dance mix

Basic step

PUMP INTERVAL

Табачная Анастасія

Stretching (45 хв.)

CONTEMPORARY DANCE 1

20:00
Functional training

Педос Анастасія

Hot bums

Галіч Аліна

Strip plastica

Sexy body

Галіч Аліна

Hot bums

Табачная Анастасія

21:00
ABS (30 хвилин)

Stretching (45 хв.)

Strip plastica

Розклад групових занять Зал 2
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
BellyDance

BellyDance

11:00
Morning yoga

Morning yoga

Latin advance

Мироненко Дмитро

12:00
Hatha yoga

Hatha yoga

ЗФП (6-13 років)

Мироненко Дмитро

13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
ЗФП (6-13 років)

Ларіонова Анна

ЗФП (6-13 років)

Ларіонова Анна

18:00
19:00
Belly dance

Belly dance

20:00
Pilates

Pilates

21:00
ABS (30 хв.)

ABS (30 хв.)

Розклад групових занять Cycle
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
Cycle 45'

Галета Мирослав

Cycle 45'

Галета Мирослав

Cycle 45'

Галета Мирослав

Cycle 45'

Гнатюк Ігор

11:00
Cycle 45' АВС

Маркова Світлана

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Cycle 45'

Гнатюк Ігор

Cycle 45'

Гнатюк Ігор

19:00
20:00
21:00
Розклад групових занять TRX
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
9:30 TRX Level 2

Вірастюк Роман

9:30 TRX Level 2

Вірастюк Роман

10:00
11:00
TRX Level 2

Вірастюк Роман

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
TRX: Full body functional

Вірастюк Роман

TRX: HIIT curcuit + core

Вірастюк Роман

20:00
21:00
Розклад зона Боксу
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Бокс (6-13 років)

Ковеленко Павло

Бокс (6-13 років)

Ковеленко Павло

Бокс (6-13 років)

Ковеленко Павло

20:00
Бокс (початок 19:30)

Коваленко Павло

Кікбоксинг (початок 19:30)

Коваленко Павло

Спаринг (початок 19:30)

Коваленко Павло

21:00

 

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube