Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABS

(початок 9:30)

ABT

BASIC STEP

ABS

(початок 9:30)

BASIC STEP

ABS

(початок 9:30)

10:00
BODY STEP

Сєргєєва Анна

FITNESS MIX

Куріпко Марина

BUMS & FITBALL

Куріпко Марина

FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

FITNESS MIX

Куріпко Марина

BUMS & FITBALL

Сєргєєва Анна

BASIC STEP

11:00
TABATA

Назаренко Юлія

12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
МФР & PILATES

ВІДМІНА

18:00
ABS

(початок 18:30)

UPPER BODY

BASIC STEP

ABT

ABS ( початок 18:30)

FIGURE CORRECTION

ВІДМІНА

FIGURE CORRECTION

ВІДМІНА

19:00
FITNESS MIX

Куріпко Марина

BASIC STEP

FITNESS MIX

Куріпко Марина

INTERVAL TRAINING

Назаренко Юлія

STRONG LEGS

МФР & PILATES

ВІДМІНА

20:00
STEP CHOREOGRAPHY

Куріпко Марина

ABS

ZUMBA

Арутюнян Карина

ABS

ZUMBA

Арутюнян Карина

21:00
Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
CALLANETICS

YOGA MEDITATION

STRETCHING

POWER YOGA ( початок 9:15)

Чудовська Наталя

STRETCHING

(початок 9:15)

10:00
ГІМНАСТИКА СУГЛОБІВ

Грін Анна

POWER YOGA

Чудовська Наталя

CALLANETICS & FLEX

Грін Анна

ГІМНАСТИКА СУГЛОБІВ

Грін Анна

11:00
STRETCHING

STRETCHING

ZUMBA

12:00
PILATES & BALANCE

Сєргєєва Анна

MIND BODY

Сєргєєва Анна

DANCE MIX

Шкуренко Сергій

13:00
STATIC STRETCH

Шкуренко Сергій

14:00
15:00
16:00
Kids dance (діти 3-6 років) СпортЛендDanza

Kids dance (діти 3-6 років) СпортЛендDanza

17:00
Спортивні бальні танці (7 - 12 років) СпортЛендDanza

Спортивні бальні танці (7 - 12 років) СпортЛендDanza

18:00
PILATES

STRETCHING

STRETCHING

STRETCHING

19:00
CALLANETICS & FLEX

Грін Анна

BUMS & FITBALL

Сєргєєва Анна

BELLY DANCE

FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

ГІМНАСТИКА СУГЛОБІВ

Грін Анна

20:00
POWER YOGA

Чудовська Наталя

STRETCHING

POWER YOGA

Чудовська Наталя

21:00
YOGA MEDITATION

YOGA MEDITATION

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube