Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
Upper body

STEP 1

ABT

Body Sculpt

STEP 1

ABS 30" (початок 9:30)

10:00
TOTAL BODY

Сєргєєва Анна

UPPER BODY

FITBALL

Куріпко Марина

BASIC STEP

CIRCUIT TRAINING

Куріпко Марина

FITBALL & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

Basic step

11:00
BASIC STEP

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

BASIC STEP

Strip plastika basic

ABT

BALLY DANCE

Body sculpt

12:00
KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

13:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 6-9 років)

Харенко Олег

14:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

15:00
16:00
Kids dance (діти 3-6 років)

СпортЛендDanza

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 6-9 років)

Харенко Олег

Kids dance (діти 3-6 років)

СпортЛендDanza

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 6-9 років)

Харенко Олег

17:00
Спортивні бальні танці (7 - 12 років)

СпортЛендDanza

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10-16 років)

Харенко Олег

Спортивні бальні танці (7 - 12 років)

СпортЛендDanza

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16 років)

Харенко Олег

18:00
ABS ( початок 18:30)

BASIC STEP

STEP 1

DANCE MIX

ABT

19:00
FITNESS MIX (NEW)

Куріпко Марина

FITBALL & FUNCTIONAL (NEW)

Сєргєєва Анна

FITNESS MIX

Куріпко Марина

ABS 30"

BASIC STEP

20:00
BASIC STEP

UPPER BODY

STRETCHING 45

TABATA (NEW) ( початок 19:30)

Сєргєєва Анна

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

21:00
FITBALL & FUNCTIONAL

Куріпко Марина

KANGOO JUMPS (за записом)

Карпенко Анна

Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
9:30 ABS 30'

Callanetics

Morning Yoga

9:30 ABS 30'

Callanetics

9:15 Morning Yoga

10:00
Advance total body stretching

Фукаляк Тетяна

Stretching 45'

Power Yoga

Чудовська Наталя

Advance total body stretching

Фукаляк Тетяна

Stretching 45'

Чирлідинг (діти)

Angels

Callanetics

11:00
Strip plastika basic

Body Flex

Грін Анна

Pilates Props

Сєргєєва Анна

Body Flex

Грін Анна

Pilates Props

Сєргєєва Анна

Гімнастика для суглобів

Грін Анна

12:00
Чирлідинг (діти)

Angels

Stretching 45'

13:00
Dance mix

14:00
Latina Advanced

Шкуренко Сергій

15:00
16:00
Чирлідинг (діти)

Angels

Чирлідинг (діти)

Angels

17:00
Чирлідинг (діти)

Angels

Чирлідинг (діти)

Angels

18:00
Callanetics

18:30 ABS 30'

Stretching 45'

Stretching 45'

19:00
Stretching 45'

Strip plastika basic

Bally dance

Latina Advanced

Шкуренко Сергій

Body Flex

Грін Анна

20:00
Body Flex

Грін Анна

Power Yoga

Чудовська Наталя

Power Yoga

Чудовська Наталя

Callanetics

21:00
Yoga Meditation

Yoga Meditation

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube