Клуби
Розклад занять РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABT

ВІДМІНА

STEP 1

BASIC STEP

UPPER BODY

STEP 1

STRETCHING ( початок 9:15)

10:00
TOTAL BODY

ВІДМІНА

UPPER BODY

FITBALL & BUMS

Куріпко Марина

CURCUIT TRAINING

Галіч Аліна

FITNESS MIX

Куріпко Марина

ABS

BASIC STEP

11:00
BASIC STEP

ВІДМІНА

FITNESS MIX

Куріпко Марина

ABS

BASIC STEP

ABS

BALLY DANCE

FITNESS MIX

Галіч Аліна

12:00
BODY SCULPT

13:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 6-9 р))

Харенко Олег

14:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 10- 16р)

Харенко Олег

15:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-7 р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-7р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-7 р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-7р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 5-7р)

Харенко Олег

16:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 8-10р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 8-10р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 8-10р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 8-10р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 8-10р)

Харенко Олег

17:00
ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 11-16 років)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 11-16 р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 11-16р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 11-16р)

Харенко Олег

ВІЛЬНА БОРОТЬБА (діти 11-16р)

Харенко Олег

18:00
ABS ( початок 18:30)

STRETCHING

STEP 1

DANCE MIX

ABT

TABATA ( за записом)

Губар Луіза

TABATA (початок 18:30)

Губар Луіза

19:00
FITNESS MIX

Куріпко Марина

UPPER BODY

FITNESS MIX

Куріпко Марина

ABS 30"

CIRCUIT TRAINING

Галіч Аліна

PILATES MIX ( початок 19:30)

Губар Луіза

20:00
BASIC STEP

FITBALL & FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

STRETCHING 45

TABATA ( початок 19:30)

Сєргєєва Анна

BASIC STEP

21:00
ABS

Розклад студії йоги
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
ABS 30' (початок 9:30)

CALLANETICS

MORNING YOGA

ABS 30' (початок 9:30)

STRETCHING 45'

MORNING YOGA (початок 9:15)

CALLANETICS ( початок 9:15)

10:00
Stretching

STRETCHING 45'

POWER YOGA

Чудовська Наталя

STRETCHING

CALLANETICS

ГІМНАСТИКА СУГЛОБІВ

Грін Анна

11:00
FUNCTIONAL

Сєргєєва Анна

BODY FLEX

Грін Анна

PILATES MIX

Сєргєєва Анна

BODY FLEX

Грін Анна

KYOKUSHIN KARATE ( діти)

Тумаркін Юрій

STRETCHING 45"

12:00
PORT DE BRAS

Карпенко Анна

13:00
DANCE MIX

14:00
LATINA ADVANCED

Шкуренко Сергій

15:00
16:00
Kids dance (діти 3-6 років) СпортЛендDanza

Kids dance (діти 3-6 років) СпортЛендDanza

17:00
Спортивні бальні танці (7 - 12 років) СпортЛендDanza

KYOKUSHIN KARATE ( діти)

Тумаркін Юрій

Спортивні бальні танці (7 - 12 років) СпортЛендDanza

KYOKUSHIN KARATE ( діти)

Тумаркін Юрій

18:00
CALLANETICS

TABATA (за записом)

Губар Луіза

STRETCHING 45'

STRETCHING 45'

19:00
STRETCHING 45'

BELLY DANCE

LATINA ADVANCED

Шкуренко Сергій

CALLANETICS

20:00
BODY FLEX

Грін Анна

POWER YOGA

Чудовська Наталя

POWER YOGA

Чудовська Наталя

ГІМНАСТИКА СУГЛОБІВ

Грін Анна

21:00
YOGA MEDITATION

YOGA MEDITATION

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Час
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятница
Субота
Неділя
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
БОКС

Дубей Юрій

БОКС

Дубей Юрій

БОКС

Дубей Юрій

БОКС

Дубей Юрій

БОКС

Дубей Юрій

20:00
21:00

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Youtube