Клуби
Розклад занять РусУкр

ABS – прокачай свій прес

Якщо ти мрієш про ідеальну фігуру, – прес, живіт, талію – приходь на ABS фітнес у СпортЛенд.

ABS – від англійського «Abdominal Back Spine».  «Abdominal» перекладається як «черевний». Судячи з перекладу, легко здогадатись, якій саме зоні тіла цей фітнес принесе максимальну користь.

Результати ти помітиш швидко, так як спалюються жирові відкладеня на животі і боках, зникає целюліт зміцнюється прес  в результаті чого формується міцна, підтягнута, струнка фігура. Крім того такі заняття прискорюють обмін речовин і позитивно впливають на серцево судину систему.

ABS це силовий вид фітнесу, що рекомендований:

- Чоловікам і жінкам.

- Офісним працівникам заняття ABS вкрай важливі та кориснї. Сидяча робота блокує м'язи, починає боліти спина і шия, відбувається нерівномірне навантаження на хребет. Тренування допомагає привести в тонус застійні м'язи, позбутися неприємних відчуттів.

- Бажаючим скинути зайву вагу, стати стрункими і підтягнутими. Зайві сантметри на талії, животі та стегнах легко зникнуть регулярно займаючись.

- Для жінок після пологів тренування ABS допоможуть привести в норму м'язи живота і спини  які мали серйозні навантаження під час вагітності.

- Людям з проблемами в спині і хребті. Якщо лікар для кращого самопочуття та лікування рекомендує додаткові заняття фізкультурою, варто зайнятись ABS фітнесом.

- Всім активним людям, які люблять рух, спорт і хочуть бути здоровими, стрункими та красивими.

Досить мріяти. Будуй себе. Покращуй.

ABS фітнес – це шлях до твого здоров'я.

Розпочни сьогодні. Зараз.

 

Телефонуй та записуйся на тренування:

+380 (67) 761-15-51

Новини