Клуби
Розклад занять РусУкр

Belly dance - жіночний інтенсив

Складно навіть уявити, скільки різних фітнес програм існує. Все більше жінок роблять свій вибір на користь Belly dance - танцю живота.

А для власників клубної карти заняття абсолютно безкоштовні!

Більшість людей думають, що танець живота - це просто екзотичний східний танець. Загадковий і дивовижний, пластичний і жіночний.   
Але все ж таки саме цей танець має важливу перевагу: він надзвичайно корисний для здоров'я! Завдяки його особливостям відбувається оздоровлення і зміцнення жіночого організму.

Звичайно, існують і деякі обмеження з точки зору медицини, тому необхідно УВАЖНО ознайомитися не тільки з позитивними аспектами, а й з протипоказаннями для занять Belly dance.

Протипоказані заняття лише в окремих випадках:

- сильна ступінь плоскостопості;

- грижа;

- травми опорно-рухового апарату і хребта,- зокрема запальні процеси і пухлини;

- складне протікання вагітності, якщо лікар забороняє будь-які види навантажень.

Взагалі танець живота досить енерговитратний, заняття дійсно допоможуть схуднути. Це своєрідне кардіотренування, під час якого, завдяки відомим елементам Belly dance, таким як: удари, тряски, вісімки, качалки і кроки, - вдасться спалити не менше 400 ккал за годину.  Незважаючи на їх зовнішню простоту, це інтенсивне навантаження для жіночого організму, адже в танці задіяне буквально все тіло. Тому регулярні репетиції, з періодичністю в 3-4 рази на тиждень, - прекрасна альтернатива аеробних тренувань з метою схуднення.

Ефективність танцю живота безперечна, це визнано не тільки жінками, які випробували його на собі, а й медиками.

Користь підкорення Belly dance:

- Сюрпризом стане поліпшення координації рухів і зміцнення вестибулярного апарату.  Ваше тіло набуде природної граціозності, гнучкості і пластичності.

- У процесі виконання деяких рухів танцю спостерігається поліпшення циркуляції крові, - що дуже корисно для профілактики застійних явищ в органах малого тазу (В моєму досвіді викладання Belly dance деякі жінки змогли  перемогти запалення придатків, відбулось розсмоктування міом і зупинилось утворення нових кіст. Більшість танцюючих жінок забули  що таке ПМС і перестали користуватися знеболюючими препаратами для полегшення болісних менструацій).

- Відбувається покращення гнучкості суглобів, причому, не тільки у молодих дівчат, а й у жінок старшого віку;

- Особлива техніка рухів рук в танці, за рахунок напруження спинних м'язів виправляє дефекти постави, зменшує або ліквідує сутулість;

- Така складова східного танцю як тряска, помітно скорочує прояв целюліту і перешкоджає його новим появам.

Здається питання «чим корисний танець живота?» більше не повинно виникати. Варто просто спробувати і відчути його чарівну дію на собі.
Тому якщо давно мрієте навчитися танцювати,-  відкиньте всі забобони, нічого не бійтеся і спробуйте!

І не варто забувати, що Belly dance, перш за все, - це величезний заряд позитиву, бадьорості та шляху до впевненості в собі!

 

КАРИНА  ГАЛЕТА

Тренер СпортЛенд Мінська

 

Записатись на Belly dance можна в мережі клубів:

СпортЛенд Позняки, тел.: +380 (50) 411 58 41

СпортЛенд Оболонь, тел.: +380 (50) 461 50 67

СпортЛенд Мінська, тел.: +380 (50) 335 44 86

СпортЛенд Троєщина, тел.: +380 (50) 461 49 10

Новини