Клуби
Розклад занять РусУкр

Як повернутися до тренувань після пологів


З чого ж краще починати, на що звертати увагу при виборі фізичних активностей після вагітності?

Не є секретом, що заняття спортом повертає жінок у колишню форму. Але перед тим як йти в зал, радимо звернутися до лікаря, для того, щоб виключити будь-які протипоказання. В основному лікарі вже дозволяють займатися спортом після 3-6 тижнів пологів або через 2-3 місяці після кесаревого розтину.

Перший час радимо займатися пілатесом, йогою, аеробними тренуваннями і простими вправами. Такі фізичні навантаження не завдадуть стрес організму, а навпаки плавно будуть приводити організм у тонус. Заняття йогою і пілатесом рівномірно зміцнюють м'язи спини, позитивно впливають на настрій та гормональний фон.

Багато жінок після пологів стикаються із проблемою діастаза. Характер і ступінь діастаза різні, але для запобігання радимо виконувати деякі вправи. Наприклад: кранч із затримкою дихання в піковому скорочення по 1-2 секунді; скручування тіла сидячи із сторони в сторони з придихом і втягуванням м'язів преса з затримкою в 1 секунду; вертикальна планка з втягуванням живота всередину. Приблизно за півроку ви зможете з'єднати тканину поперек черевного преса, тобто діастаз  буде вже не таким наявним. Першочергове завдання при цьому: навчитися контролювати м’язи внутрішнього кору та освоїти акт дихання при виконанні вправ.

При грудному годуванні треба мінімізувати навантаження на плечовий пояс та працювати над м’язами спини, але без розширення грудної клітини.  
наберіться терпіння, тому що організму треба відновитися. Наші тренера допоможуть скласти вам правильну програму тренувань, дивлячись на фізичні особливості, поступово прийти в форму після пологів.

Валентин Юрковський

Телефонуйте: +380 (67) 761-15-51

Новини