Клуби
Розклад занять РусУкр

Stretching - потягнись із користю

Stretching - для тих, хто любить спокійне та розмірене тренування.

Термін «стретчинг» походить від англійського слова stretch, що перекладається як «тягнутися», «розтягуватися». Таке тренування спрямоване на розтяжку всіх груп м'язів, сухожиль і відмінно підходить для загального схуднення. Вже після місяця тренувань тіло стає більш підтягнутим і гнучким. І це без особливих фізичних навантажень!

Плюси стретчинга:

- одна з головних переваг  відсутність навантажень на сердце. Тому Stretching є універсальним для будь якого віку.

- покращує циркуляцію крові і лімфи в організмі, що допомагає в боротьбі з зайвою вагою.

- зменшує больові відчуття, тому підходить для реабілітаційних тренувань після травм, а також знімає крепатуру після інтенсивних силових навантажень.

- розтягуючи різні м'язи, можна за короткий період часу досягти бажаних результатів  чи то схуднення чи поперечний шпагат.

- ще один плюс стретчинга - це корекція постави. Якщо ти сутулишся, «горбишся», то розтяжка допаможе вирівняти поставу, і вже через місяць тренувань ти відчуєш, що тримати спину прямо стане набагато легше.

- поліпшує настрій, підвищує самооцінку дарує відчуття комфорту і задоволеня.

Напрямки Stretching:

Stratch active- це ритмічна гнучкість. Вид стретчингу, оснований на динамічному виконанні вправ. Швидкість + сила = ефект стрімкого  розтягування й скорочення м'язів. 

Advance total body stretching  він спрямований на розвиток гнучкості і балансу, надає позитивний ефект на весь організм в цілому.

Чекаймо тебе на Stretching в наших клубах ❤️

Новини