Клуби
Розклад занять РусУкр

Як впливає вода на твоє тіло?

Багатьох цікавить питання, у яких розмірах та коли саме необхідно вживати чисту воду та який вплив здійснює вода на організм?

1) Чим більше пити води – тим краще!
Ні!
У середньому необхідно вживати 30 мл води на 1 кг ваги. Наприклад, якщо ви важите 70 кг, ваша норма води 2100 мл на день. Запам’ятайте, зайва рідина починає накопичуватися у жирових тканинах і м’язах, а такий стан небезпечний для здоров’я людини. Звичайно, пити воду треба та головне — знати міру.

2) Я буду випивати за день 2 літри води – і швидко схудну!
Ні!
Воду краще пити за 20-30 хвилин до їжі та через пів години після споживання їжі. Пиття води під час їжі та відразу після — не рекомендується, це погіршує травлення.

3) Я не хочу пити воду вранці натщесерце!
Дуже погано :(
Привчайте пити воду за 20 хвилин до їжі зранку! Це має стати вашою доброю звичкою.
Склянка теплої води зранку стимулює виведення токсинів, покращує загальне самопочуття та надає гарний вигляд шкіри.
Така проста звичка допомагає активізувати метаболізм та збільшує здатність організму спалювати калорії. Вода дає відчуття ситості та зменшує бажання з’їсти більше.

4) Я полюбляю пити льодяну воду, це добре?
Ні!
Вода повинна бути теплою або кімнатної температури. Холодна вода може викликати спазм або шок в організмі. А ось крижана вода призводить до різкого уповільнення обміну речовин і, як наслідок, до появи зайвої ваги.

5) Я п’ю велику кількість чаю, кави, соків – це прирівнюється до вживання води?
Ні!
Водою вважається, тільки чиста питна вода без газу. Чай, кава, соки, солодка вода — водою не вважаються, це скоріше їжа!

Наостанок запам’ятайте, при нестачі рідини в організмі відбувається застій. Обмінні процеси сповільнюються, а клітки та органи в такому випадку не оновлюються — все одно, що посуд, який миють в одній і тій же брудній воді. При дотриманні збалансованого і розумного харчування, правильному вживанні чистої води, фізичної активності, ваша зайва вага піде назавжди. При цьому ви будете добре виглядати та збережете здоров'я і життєвий тонус.

Наступного разу розповім про вживання води під час тренування. 
(с) Князєв Андрій, СпортЛенд Троєщина.

Телефонуйте: +380 (67) 761-15-51

 

 

Новини