Клубы
Расписание занятий РусУкр
Розклад групових занять Зал 1
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Upper body

Step 1

ABT

Upper body

Basic step

10:00
Hot workout & Jump

Кокарєва Юлія

TRX full Body

Чічікало Ольга

Step Choreography

Рижоголова Влада

Fat Burn

Чічікало Ольга

TABATA

Рижоголова Влада

Upper body

Pilates

11:00
ABT

Body sculpt

Basic step

Step I

Body sculpt

Fat Burn

Бовт Наталя

ABT

12:00
Реггетон (танц.направлення)

Фернандес Емілія

Тверк

Фернандес Емілія

Тверк 19.09 БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

Фернандес Емілія

Реггетон (танц.направлення) 20.09 БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

Фернандес Емілія

Basic step

13:00
Hatha yoga

Hatha yoga

14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Body sculpt

ABS(30хв)

початок о 18:30

BellyDance

Шагане

ABS(30хв)

початок о 18:30

Body sculpt

19:00
Sky Jumping& Bums

Чічікало Ольга

Basic Step

ABT

Body Sculpt

Sky Jumping& Bums

Чічікало Ольга

20:00
TRX full Body

Чічікало Ольга

Tabata&Interval

Назаренко Юлія

Sky Jumping& Bums

Чічікало Ольга

TRX & Fitness Gum

Назаренко Юлія

TRX full Body

Чічікало Ольга

21:00
Розклад студії йоги
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
Hatha Yoga

9:30 ABS (30хв)

Pilates

9:30 ABS (30хв)

Hatha yoga

10:00
Stretching (45 хв)

Pilates

Callanetics

Pilates

Stretching (45хв)

11:00
Fitness yoga

Спіріна Діана

Fitness Mix

Кравцова Олеся

Power Stretching

Бовт Наталя

Power Stretching

Кравцова Олеся

Fitness yoga

Спіріна Діана

12:00
Belly Dance(6-13 років)

Шагане

13:00
Belly Dance

Шагане

14:00
Belly Dance

Шагане

15:00
Stretching(45 хв)

16:00
Latina Advanced

Шкуренко Сергій

17:00
Belly Dance (6-13 років)

Шагане

Belly Dance (6-13 років)

Шагане

Stretching (45хв)

Dance Mix

18:00
Hatha yoga

Belly Dance (6-13 років)

Шагане

Callanetics

Belly Dance (6-13 років)

Шагане

Callanetics

Latina Advanced

Шкуренко Сергій

19:00
Stretching (45 хв)

Belly Dance

Шагане

Fstness Mix

Бовт Наталя

Belly Dance

Шагане

Power Pilates (з мал.облад.)

Бовт Наталя

Dance Mix

20:00
Кундаліні йога з 2.09-15.10 відміна класу

Сіваковська Ірина

Pilates

Кундаліні йога з 2.09-15.10 відміна класу

Сіваковська Ірина

Stretching (45хв)

21:00
Belly Dance (для початківців)

Шагане

Belly Dance (для початківців)

Шагане

Розклад групових занять студії боксу та єдиноборств
Время
Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
8:00
9:00
БОКС дорослі

Заворотній Ярослав

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
БОКС діти (12-16р)

Заворотній Ярослав

БОКС діти (12-16р)

Заворотній Ярослав

БОКС діти (12-16р)

Заворотній Ярослав

18:00
19:00
БОКС діти (6-13 років)

Коваленко Павло

БОКС діти(6-13 років)

Коваленко Павло

20:00
БОКС дорослі

Заворотній Ярослав

БОКС дорослі

Коваленко Павло

БОКС дорослі

Заворотній Ярослав

БОКС дорослі

Коваленко Павло

БОКС дорослі

Заворотній Ярослав

21:00

Присоединяйтесь к нашим страничкам на FacebookInstagram и Youtube