Клуби
Розклад занять РусУкр

Функціональний тренінг

Функціональний тренінг - це здатність переміщати зовнішні об'єкти і своє тіло в різних площинах. Цей напрямок було розроблено для підвищення здатності людини до виконання будь-яких фізичних задач в умовах реального повсякденного життя. Розвиток кардіоваскулярної працездатності, витривалості, сили, гнучкості, потужності, швидкості, координації, спритності, рівноваги і точності. Це важливо не тільки для атлетів світового рівня, а так само й для нас і наших близьких від дітей, до дідусів і бабусь.

Основним плюсом функціонального тренінгу є можливість його проведення в групах, де емоційна та змагальна складова мотивують Вас досягти поставленої мети набагато швидше!

Функціональний тренінг - це тренування, при якому використовуються тільки ті природні рухи і навантаження, з якими людина стикається щодня. Це рухи, які ми коєен день виконуємо, займаючись спортом, прибираючи квартиру, граючи з дітьми. Ті рухи, які, незважаючи на свою простоту і природність, вимагають від нас функціональної сили, гнучкості, рівноваги і координації.

Для того, щоб успішно дістатися до мети, уникнувши падінь і травм, нам потрібні рівновага і координація. Саме функціональне тренування, націлене на розвиток глибоко лежачих м'язів-стабілізаторів, більшість з яких ми не можемо контролювати свідомо, допоможе Вам тренувати такий необхідний баланс.
Саме ці глибоко лежачі м'язи-стабілізатори є тією відправною точкою, з якої починається кожен наш рух. Саме вони - опора для нашого корпусу, з рівноваги якого починається будь-який наш рух.

Вправи, використані у функціональному тренуванні імітують реальні рухи. У роботу залучається більша кількість м'язових груп і волокон різного типу, створюється оптимальне навантаження на всю кісткову систему і зв'язковий апарат, що сприяє спалюванню більшої кількості калорій і рівномірному розподілу навантаження на весь наш опорно-руховий апарат.

Однією з найважливіших особливостей функціонального тренінгу є відсутність зайвої напруги в суглобах, хребті, що зменшує ймовірність травм, пов'язаних з неприродним положенням частин тіла під час фізичного навантаження.

Функціональний тренінг проводиться і як окреме тренування, і як доповнення до традиційного силового тренінгу. Ускладнення тренування відбувається не за рахунок збільшення ваги обтяження, а за рахунок ускладнення рухів при допомозі спеціального обладнання.

 TRX тренування

Вправи на TRX лежать в основі  ефективної методики функціонального тренінгу з використанням власної ваги для пророблення м'язів всього тіла. Заняття на тренажері TRX підходять для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і ефективно сприяють розвитку сили, витривалості, гнучкості та рівноваги.

Правильне регулювання ременів дозволить вам займатися з потрібним рівнем навантаження (від 5% до 100% своєї ваги), яке коригується різним коефіцієнтом стабілізації і дозволяє отримувати будь-яку бажану інтенсивність тренування, відповідну як новачкам, так і людям в ідеальній спортивній формі.

Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх м'язів, об'єднуючи в єдине ціле стабільність, рухливість, силу і гнучкість - те, що потрібно нам усім у повсякденному житті. Основний аспект цих тренувань - на гармонійний та ефективний розвиток м'язів-стабілізаторів (кор, core). Тренування з власною вагою виключає осьове навантаження на хребет, саме тому тренажер TRX стане незамінним і для підлітків.

СпортЛенд - Обери свій фітнес! 

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte