Клуби
Розклад занять РусУкр
0102030405

Групові програми

АЕРОБНІ КЛАСИ
 
Aerobics - низькоударна класична аеробіка середньої інтенсивності. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Step basic - початковий рівень аеробного заняття з використанням степ-платформи. Навантаження низької інтенсивності. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Step I - урок з використанням степ-платформи з нескладною хореографією. Навантаження середньої інтенсивності. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Step II - урок зі складною хореографією. Можливе використання 2-х або більше степ-платформ. Аеробна частина 45 хвилин. Навантаження високої інтенсивності. Клас для підготовлених.
 
Step dance - аеробний урок з використанням степ-платформи і танцювальних елементів. Клас для підготовлених.
 
Power step - це різновид аеробно-силового тренування з використанням степ-платформ і силового обладнання. Високоінтенсивний клас змішаного формату.
 
Interval - інтервальне тренування з чергуванням аеробних і силових блоків. В ході уроку відбувається періодична зміна силових і аеробних інтервалів. Високоінтенсивний клас змішаного формату.
 
Tai-bo - інтенсивний аеробний клас з елементами тайського боксу. Високоінтенсивний клас.
 
AeroBox - цей вид спорту являє собою суміш фітнесу з боротьбою. AeroBox менш агресивний вид спорту, ніж бокс, тому що удари робляться в повітрі. Це відмінний засіб для зняття агресії і напруги. AeroBox дозволяє вирішити проблеми, пов'язані з надмірною вагою, зміцнити м'язи рук, вивести токсини через лімфатичну систему. Високоінтенсивний клас.
 
ТРЕНУВАННЯ ПРОГРАМ "Розумне тіло"
 
Yoga, Meditation - психо-фізична практика, заснована на стародавніх індійських традиціях виконання різних асан (постав). Посилює вплив не тільки на м'язи, суглоби і зв'язки, а так само і на внутрішні органи і системи, емоційний стан і розум. Існують різні напрями йоги, такі як: хатха, кундаліні, пранаяма, раджа, нідра, арія і т.д. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Pilates - комплекс вправ, що дозволяє при мінімальному навантаженні на хребет зміцнити м'язовий корсет, поліпшити поставу, розвинути гнучкість і відчуття рівноваги. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Flex - комплекс вправ на розтяжку і дихальної практики, основа якої лежить на відновленні фізичного та емоційного стану. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
PortDeBras - це оригінальна програма тренувань, заснована на розтяжці і пластиці з елементами класичної хореографії. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Yogalates - це мікс кращих елементів з двох систем - Йоги і Пілатеса. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Callanetics - це спокійна, повільна гімнастика зі статичним навантаженням. Callanetics володіє дуже високою ефективністю, призводить до швидкого зменшення обсягів тіла і зниження ваги. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Stretching - комплекс вправ, спрямований на розтяжку м'язів і релаксацію. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Body ballet - комплекс вправ на основі класичної хореографії, вправ на розтяжку і аеробних елементів. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
СИЛОВІ КЛАСИ
 
Upper body - силове тренування верхньої частини тіла: рук, спини і м'язів верхньої частини пресу. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
ABS - силове тренування м'язів черевного преса і спини. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Low body - силове тренування нижньої частини тіла і м'язів черевного преса. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
ABT - силове тренування для м'язів ніг, сідниць і черевного преса. Відсутність складно-координаційних рухів. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
TABS - силове тренування м'язів черевного преса. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
BUMS - тренування м'язів ніг, з максимальним впливом на сідниці. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Barbell - силове тренування призначене для тренування всіх основних м'язових груп. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Circular training - кругове, силове тренування на основні групи м'язів з використанням додаткового обладнання. Високоінтенсивний клас змішаного формату.
 
Functional training - силове тренування на відновлення нервово-м'язової координації і гнучкості тіла. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Fitness lady - силове тренування на основні проблемні ділянки жіночого тіла. Рекомендується для всіх рівнів підготовки.
 
* Sculpt - елемент силового тренування.
 
ТАНЦЮВАЛЬНІ КЛАСИ
 
Latina - танцювальний клас з елементами латиноамериканської хореографії. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Belly dance - клас, що поєднує в собі стилі східного танцю. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Strip plastica - танцювальний клас з елементами грації та пластики. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Dance mix - танцювальний клас, що включає основні сучасні напрямки. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
MTV dance - це молодий напрямок, що представляє собою мікс різних танцювальних напрямків, які ми постійно спостерігаємо в кліпах каналів таких як MTV. У цьому танці переплітаються стилі: хіп-хоп, strip-dance, афро-джаз і latina. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Sexy style - це злиття декількох популярних танцювальних стилів. У танці задіяні красиві і пластичні рухи тіла, а значить це відмінний спосіб поліпшення своєї грації. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
ZUMBA - це комбінація захоплюючого енергійного латиноамериканського танцю і посиленого тренування, яка дозволяє зміцнити всі групи м'язів, а головне серце. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
RnB - це запальна суміш сучасних ритмів та чіткої пластики. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Jazz funk - один з наймолодших і комерційно успішних студійних танцювальних стилів на планеті. Зародившись в Лос-Анджелесі лише на початку XXI століття, він за лічені роки став домінуючим танцювальним напрямком у світовому шоу-бізнесі і використовується в більшості постановок хореографії, кліпів і живих виступів поп-зірок світової величини.
 
Contemporary - театр танцю, мистецтво рухів, які народжуються від таємних думок і почуттів танцюриста. Цей напрямок сучасної хореографії ввібрав у себе трохи танцювальної культури Заходу (модерний, класичний танець, джаз), трохи мистецтва танцю Сходу (йога, цигун, тай цзи цюань), і в цьому злитті стилів і технік з'явився красивий, гармонійний, природний танець-вираз особистого «Я»
 
НОВІ НАПРЯМКИ
 
Wellness functional - тренування забезпечує інтенсивну роботу всіх груп м'язів (включаючи глибокі м'язи - стабілізатори) і розвиток координації тіла за рахунок вправ на утримання рівноваги. Систематичні заняття зроблять ваше тіло струнким і пружним на довгі роки. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Piloxing® - захоплююче фітнес-тренування з використанням кращих рухів взятих з боксу, пілатесу і танцю. Клас високої інтенсивності, який допомагає швидко скинути зайву вагу, покращує координацію і силу, розвиває гнучкість, баланс і гарну поставу. Під час тренування застосовуються спеціальні рукавички. Тренування бажано виконувати босоніж. Рекомендовано для всіх рівнів підготовки.
 
Stratch active - це ритмічна гнучкість.

 Це вид стретчингу, заснований на динамічному виконанні вправ. Швидкість і сила використовуються, щоб ефект розтягування й скорочення м'язів наступав швидко. 
Стретчинг (від анг. «stretching» - розтягування) – це комплекс вправ і поз для розтягування певних м'язів, зв'язок і жил тулуба та кінцівок. Стретчинг надає позитивний ефект всьому організму в цілому, покращує самопочуття.
 
Booty dance twerk - це екзотичний танцювальний напрямок, що акцентує увагу на гарних рухах стегнами та сiдницями й додає особливу експресивнiсть танцiвницi. Тверк спрямовує навантаження не тiльки  на стегна та сідницi, округлюючи їx, але ще й опрацьовує  м'язи спини та пресу. Тобто цей танець чудово пiдтягує все Ваше тiло.
 
* Увага! У сітці розкладу є класи змішаного формату! 
 
Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte