Клуби
Розклад занять РусУкр

Персональний тренінг

Персональний фітнес тренінг

Персональний підхід до клієнта, врахування його індивідуальних цілей і побажань створюють умови для комфортного і результативного тренувального процесу. "СпортЛенд" пропонує своїм клієнтам послуги персональних тренерів, які побачать, почують, зрозуміють, підтримають і проконтролюють ефективність програми Ваших тренувань, розробленої з урахуванням останніх віянь у світі Фітнесу. 

Переваги занять з персональним тренером СпортЛенд:
 
КОМФОРТНО! 
 
Персональний тренер з фітнесу розробить індивідуальну програму тренувань саме для ВАС, і створить емоційний фон та всі умови для її реалізації із задоволенням!
 
ЦІКАВО!
 
Персональний тренер завжди вдосконалюється і розширює кругозір своїх інтересів і знань. Він користується тільки перспективними і безпечними тренувальними програмами, що включають весь спектр напрямків фітнесу, який об'єднує в собі крім силових програм тренажерного залу, кардіо і функціональні тренування, аеробіку, бойові мистецтва, відновлювальні програми і басейн, фітнес для дітей і майбутніх мам. Все це створює сприятливий грунт для різноманітних і результативних тренувань в дружній обстановці в компанії тренера-професіонала і цікавого співрозмовника.
 
БЕЗПЕЧНО!
 
Персональний тренер "СпортЛенд" - це професіонал своєї справи! Кожен тренер бере участь у семінарах, фітнес конвенціях, навчальних курсах, тим самим підвищуючи свою кваліфікацію. Щорічно всі тренери проходять переатестацію, що стимулює їх до зростання і підтримки високого рівня своїх професійних знань і навичок.
 
Саме тому Ваші заняття з персональним тренером будуть цікавими, безпечними і результативними!

«СпортЛенд» - Обери свій фітнес!
 

Долучайтесь до наших сторінок на FacebookInstagram та Vkontakte