Клуби
Розклад занять РусУкр

Сайкл

Cycle - це колективний вид тренувань, в якому присутній дух змагання, бадьора ритмічна музика і запальний фітнес-інструктор, завданням якого є не тільки стежити за правильністю і послідовністю виконуваних вправ, але і підтримкою гарного настрою від початку і до кінця заняття.

Тренування проводяться на спеціальних велотренажерах – сайклах, які відрізняються від звичайних тим, що вони легкі і їх положення можна регулювати, імітуючи підйоми і спуски під різними градусами. Також регулюється швидкість і силове навантаження. Сайкл дуже схожий на їзду на гірському велосипеді по пересічній місцевості з підвищеним навантаженням і частою зміною режимів. Тут є спуски, підйоми, доводитися то прискорюватися, то гальмувати. Ще одна відмінність сайкл-тренажерів від звичайних - в конструкції педалей, які продовжують крутитися навіть після того, як ви намагаєтеся знизити самостійно навантаження. Це дозволяє контролювати весь процес тренування, не знижуючи його інтенсивності.

Переваги сайкл-тренування:

- Сайкл-тренування дуже ефективні за рахунок високої інтенсивності, адже практично все тренування рух не припиняється ні на хвилину. Великі навантаження дозволяють підтягти фігуру, позбавитися від зайвої ваги в найкоротші терміни.

- Сайкл-тренування зміцнюють серцево-судинну систему, так як по суті своїй є аеробними, динамічними навантаженнями. Регулярні заняття покращують кровообіг, нормалізують артеріальний тиск, зміцнюють серцеві м'язи.

- Крім того, сайкл-аеробіка чудово розвиває органи дихання, збільшує об'єм легенів. Сайкл-тренування можуть стати гарною підмогою під час позбавлення від куріння, так як легкі, звиклі до тютюнового диму, за підвищеної вентиляції під час тренувань, швидше позбудеться від наслідків куріння.

- Максимальне навантаження в сайкл-тренуваннях припадає на стегна – найбільш проблемну частину жіночого тіла. Інтенсивне навантаження на стегна дозволяє в найкоротші терміни підтягнути м'язи, позбавитися від целюліту.

Сайкл для схуднення

Сайклінг – справжня знахідка для тих, хто хоче швидко позбавитися від зайвої ваги. Під час годинного заняття може витрачатися від 900 кілокалорій. Таку кількість енергії неможливо спалити жодним іншим видом фізичної активності, крім тренувань, які проводять професійні спортсмени під час підготовки до відповідальних змагань.

Тому результат в плані позбавлення від зайвої ваги буває дуже швидким і помітним вже через місяць регулярних занять: м'язи стегон і сідниць підтягуються, стають рельєфними, зменшуються обсяги, живіт зникає та з'являється прес.

Як записатися на тренування?

Телефонуйте:  (050) 469-06-07 (Оболонь) та (050) 786-44-99 (Мінська).
 
«СпортЛенд» - Обери свій фітнес!