Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Болотіна Альона

Протягом 13 років я активно займалась сучасними танцями у танцювальному колективі. Любов до активного життя в русі та азарту спортивних змагань стало мотивом обрання мною майбутньої професії та тренерської кар’єри.

Зараз навчаюсь у Національному університеті фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «фітнес та рекреація», а отримані знання успішно застосовую у практичній діяльності.

Дотримуючись головного принципу фітнес інструктора – не нашкодити людині, додатково відвідую семінари, тренінги та курси з вузькопрофільних напрямків. Вважаю, що здоровою людина може бути лише за допомогою правильного збалансованого харчування і регулярних тренувань, тому вивчаю дієтологію.

Якщо є бажання покращити загальний фізичний стан, витривалість та коодинацію рухів, прискорити обмінні процеси в організмі й позбутися зайвої ваги, тоді Вам до мене на аеробні кардіо-тренування, силовий та функціональний тренінг. Я завжди допоможу порадою, поясненням, демонстрацією, а результати будуть помітними вже після декількох фітнес-тренувань.

Навчаючи інших, я продовжую навчатися сама, цілеспрямовано та активно працюючи над Вашим та своїм тілом, духом і здоров’ям.

Чекаю Вас на своїх тренуваннях!