Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Ігнатова Аліна

Я сертифікований тренер тренажерного залу. Спорт завжди був моїм улюбленим хобі. З шкільних років займалась волейболом і легкою атлетикою, брала участь у різноманітних змаганнях, завдяки чому гартувала тіло і характер.

А як щодо красивих форм і здорового тіла? Ці слова вже малюють в уяві мрію, чи не правда? Бажання 16 річної дівчинки бути краще з кожним днем, місяцем, роком – саме воно привело мене до тренажерної зали і стало мотивацією працювати над собою. Коли ми дуже чогось прагнемо, в дію вступає закон притягування бажаного!

Найбільшим випробуванням для мене стала участь у змаганнях з бодібілдингу в категорії «fitness bikini». Ця подія вплинула на прийняття мною рішення пов’язати свою професію з тренерською діяльністю, якою я з великим задоволенням займаюсь.

Своїм кредо вважаю слова знаменитого американського боксера Майка Тайсона: «Коли мені важко, я завжди нагадую собі, якщо я здамся - краще не стане».

Тепер коротко про те, що Вас чекає на моїх тренуваннях:

- вступний інструктаж для новачків;

- індивідуальний підхід до кожного;

- урахування всіх ваших особливостей і побажань;

- силові і функціональні заняття;

- прокачка м’язів, а особливо сідниць для дівчаток;

- інтенсивні аеробні кардіо-тренування для збільшення витривалості;

- зменшення ваги;

- підтримка в тонусі всього організму. 

Ви можете мати безліч причин, щоб не прийти на тренування, але завжди питейте себе - якщо не сьогодні то коли?! І уявіть, як ви будете себе почувати коли отримаєте бажаний результат.

Рада буду знайомству і запрошую на тренування!

Пишіть у Viber, WhatsApp, Telegramm +380932250500 або Instagramm @a.l.2101