Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Ільченко Вікторія

Спорт був і залишається зі мною поруч все моє життя.  З дитинства я професійно займалася бально-спортивними танцями. Більше 10-ти років присвятила себе щоденним тренуванням і підготовці до змагань. Перемог було багато, але звісно й не без поразок. Це робило мене сильнішою, а жага бути кращою змушувала працювати ще більше. Я змогла отримати звання Майстра спорту і вже тоді розуміла, як важливо робити те чого прагнеш регулярно, систематично та наполегливо.

Любов до активного життя в русі та азарту спортивних змагань стала мотивом обрання мною майбутньої професії та тренерської кар’єри. З роками я зрозуміла необхідність комбінувати види навантажень і знайшла свою «секретну» формулу краси - фітнес. Вважаю, що здоровою людина може бути лише за допомогою правильного збалансованого харчування і регулярних тренувань. Саме завдяки цьому я змогла збільшити об’єми своїх м’язів та отримати ту форму, в якій знаходжусь зараз.

Я завжди мала мету, знала чого хочу досягти і як маю виглядати. Тому і своїм підопічним раджу: «Не нехтуйте своїми мріями про гарне тіло. Завжди уявляйте свій кінцевий результат - це буде для вас найкращою мотивацією».

Якщо є бажання покращити загальний фізичний стан, витривалість та коодинацію рухів, прискорити обмінні процеси в організмі й позбутися зайвої ваги, якщо ви наполеглива і готова працювати людина, тоді вам до мене на силові та функціональні тренування.

Я завжди допоможу порадою, поясненням, демонстрацією, а результати будуть відчутними вже після декількох тренувань. Навчаючи інших, я продовжую навчатися сама, цілеспрямовано та активно працюючи над вашим та своїм тілом, духом і здоров’ям.

До зустрічі у Fitness Continent!

Пишіть у Viber, WhatsApp, Telegramm +380678639844 або Instagramm @_victoria_ilchenko_