Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Митровка Максим

Персональний тренер - акредитований партнер Fitness Continent

Мене звати Максим Митровка. Ще з молодшого шкільного віку я любив ходити на стадіон бігати, займався  workout-ом, боротьбою, плаванням, скелелазінням. Найбільшим досягненням став виступ за збірну України на міжнародних змаганнях з легкої атлетики.

Закінчивши Національний університет фізичного виховання та спорту України, останні 5 років професійно займаюсь тренерською діяльністю з фітнесу і бодібілдингу в клубах: Alex Pro, FitLife (Ужгород); Sport Life, Fitness life (Київ); Chilli Fitness (Будапешт).

Маю досвід досягнення з клієнтами бажаного результату з набору м'язової маси, схуднення, виправлення постави, покращення здоров'я та самопочуття.

У тренувальному процесі переважну увагу я приділяю техніці виконання вправ. Та завжди нагадую, що силові вправи хоча й корисні для здоров’я, але за неправильного добору вправ, хибної техніки їх виконання, надмірно великих навантажень, вони можуть призвести до перенапруження і травм.

Запрошую всіх бажаючих на персональні силові та функціональні тренування, завдяки яким покращиться не тільки ваша фігура, а й психоемоційний стан та самопочуття. Разом з вами досягнемо мети.

Instagram: @maks_stayer