Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Шевчук Даша

Як фітнес перевертає життя з голови на ноги

Це зараз я усміхнена дівчинка і впевнена в собі фітнес-тренер Даша.  Буквально ще 5 років тому, я зовсім не цікавилася фітнесом та фізичними вправами. Набравши майже 70 кг я втратила впевненість у собі, почувалася неповноцінною, від мене відвернулися подруги і поступово почало погіршуватися здоров'я.

Щоб змінити своє життя, нам потрібен "чарівний пендель". Усвідомивши, що так більше продовжуватися не може, я вирішила, що потрібно щось змінювати і трохи схуднути та пішла в місцевий спортивний магазин, в якому купила дві "чарівні" гантелі . Саме завдяки ним я стала фанатиком силового тренінгу. Через деякий час фізичні вправи та біг, давали свої результати. Вага потихеньку почала знижуватися.

Для того, щоб бути постійно поруч з фітнесом та залишатися у формі, влаштувалася спочатку адміністратором, а потім і тренером у фітнес клуб. Рівно рік віддала всю себе тренуванням та харчуванню, а через деякий час зважилася взяти участь у змаганнях.

На перших змаганнях мій результат не дуже, але сам процес підготовки мені сподобався і тому я вирішила поки змагальну кар'єру не продовжувати, а сфокусуватися на професійній діяльності персонального тренера.

Ось так, життєві труднощі та наполеглива праця можуть змінити ваше життя на краще. Вибір завжди за нами: здатися чи змінитись. Ну а якщо ви обираєте змінитись – запрошую вас на тренування. Ми поставимо ціль та разом досягнемо її.

Готові? Тоді пишіть у Viber, WhatsApp, Telegramm +380664388171 або у дірект Instagramm @dashka.shevchuk.fitness