Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
Радзієвська Вероніка
Персональний тренер - акредитований партне Fitness Continent

Мій шлях у індустрію фітнесу почався 10 років тому, коли на терезах я побачила тризначну цифру 100 і прийняла тверде рішення, що так тривати більше не може! З тих пір, моє життя кардинально змінилося

Шлях з точки А в точку Б був складним, але мені вдалося позбутися 40 кг зайвої ваги, кардинально змінити звичний спосіб життя і зробити все, щоб ніколи не повернутися в ту саму точку А!

Так в моєму житті з'явився powerlifting!  Світ спорту відкрив мені двері до пізнання свого тіла і всіх його можливостей, навчив дисципліни і наполегливості у досягненні поставленої ​​мети, заставив повірити, що немає нічого неможливого!

За 2 роки регулярних самостійних тренувань, мені довелося проявляти силу і впертість та завдячуючи цим якостям вдалося досягти в силовому триборстві показників рівня Майстра Спорту.

Професію «Персональний тренер» я вибрала не даремно, адже потрібно любити те, що ти робиш і вкладати в це душу, ділитися своїм досвідом і знаннями, постійно розвиватися і не зупинятися на досягнутому!

Якщо ви маєте палке бажання змінити себе і своє життя, але не знаєте з чого почати, якщо вам потрібен довгостроковий результат, запрошую на тренування! Ви зрозумієте, що робота над собою це прекрасно і тренуватися можна і потрібно із задоволенням!