Про компанію Новини та акції Клуби Вакансії Партнери Правила клубу Реклама у клубах Центр Summit
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ про подальшу роботу клубу ДАРНИЦЯ

Шановні Клієнти та Відвідувачі Клубу «СпортЛенд Дарниця»!

Інформуємо Вас, що з 01.11.2021 року, не зважаючи на запровадження на території м. Києва «червоної» зони карантину, наш Клуб продовжує свою роботу в режимі з 09:00 до 21:00 год. Ми чекаємо на кожного нашого Клієнта.

Звертаємо Вашу увагу, що, в період дії обмежень «червоної» зони, вхід до Клубу буде можливий при наявності одного із нижче перерахованих документів:
1. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації: свідоцтво про вакцинацію, зелений (внутрішній/міжнародний/іноземний) Covid-сертифікат.
2. Негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген, зроблений не пізніше ніж за 72 год. до запланованого відвідування Клубу.
3. Довідка про одужання від COVID, строком дії не більше ніж 180 днів з моменту отримання позитивного результату тестування на Covid-19.Діти до 18 років допускаються до відвідування спортивної зали без обмежень.

Наголошуємо на тому, що клубні карти не заморожуються. Ми лояльні до усіх наших клієнтів. Для заморозки Вашої картки зверніться до відділу продажу або зателефонуйте за номером телефону: 044 499 84 99; 050 382 92 81 

Дотримуємось усіх протиепідемічних заходів та бажаємо всім міцного здоров’я!

Обирай свій фітнес у «СПОРТЛЕНД Дарниця»!

З повагою адміністрація клубу.